Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés

Van 6 Staffordshire kiskutyám 10 hetesek...

Senki nem akarja őket megvenni,elajándékozni se tudom senkinek...Mi legyen velük?


2010. júl. 15. 18:23
 71/117 anonim ***** válasza:
85%
21:58-as Én kikérem magamnak eddig 4 kutyám volt mind menhelyről! Szóval nem tudom mért mondod hogy Mi magyarázunk és mégsem így teszünk... Én úgy tettem ahogy leírtam, menhelyi kutyák-at örökbe FOGADTAM.
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
87%
Nézd. A tenyésztőkön kívül mindenki szaporító, aki kiskutyákat hoz a világra. Ha jól értem, te nem vagy tenyésztő. Tehát akkor mi vagy?
2010. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
84%

21:58as vagyok


azt még elmondanám a kérdezőnek h az ivartalanítás szerintem is jó ötlet mivel ha kiskutyákat terveztél biztosan van pénzed!

2010. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
80%

Azért "problémázok" ezen,mert sok-sok ilyen kutyát láttam sintértelepen meghalni fiatalon,eészségesen,akik ilyen nagyokosoknál születtek és nem kellettek senknek.Semmi más bűnük nem volt,csak épp ilyeneknél jöttek világra.

Az altatási lista előkelő helyén a "harci"kutyák szerepelnek,ha nem tudnál róla...

És ne gyere azzal,hogy a te kutyád kölykei nem kerülhetnek ilyen helyzetbe,mert könnyen kerülhetnek!Te esetleg csak annyit tudsz,hogy elvitte kicsiként egy "jó"gazdi,aztán lehet,hogy már rég megkapta az útravalót a túlvilágra valamelyik gyepin,mert a "jó gazdinak"nem kellett,de te erről nem is tudsz.

2010. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 A kérdező kommentje:

Aki azt írta,hogy nem való nekem kutya:

Szerintem álljatok mostmár le,mert nem is ismertek,

és túl megy minden határon,hogy ilyet írtok...Ismersz engem?

nem...Láttad már a kutyámat?nem..na hát akkor?

2010. júl. 15. 22:05
 76/117 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok tenyésztő...Bátyjám az...Ő segített a szukának világra hozni a kölykeit...
2010. júl. 15. 22:06
 77/117 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer megkérdezem: elolvastad az állatorvosi iparkamara álláspontját? Ők is hülyék? Ha te itt mindenkinél jobban értesz hozzá, akkor miért kérdezel?
2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 Akiteki ***** válasza:
100%
Ismerünk. Egy kategória vagy: a felelőtlen és ráadásul makacs kutyaszaporító.
2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
100%

22:03as én egy szóval sem mondtam h nincsenek ilyen emberek!

én ugyan nem menhelyről hoztam a kutyámat, hanem elég szorult helyzetből de ez más történet... és nem a kérdezőt védtem hanem a felesleges cseszegetésnek akartam véget vetni.. ha megértette akkor megértette, ha nem akkor úgyis folytatni fogja bármit is írtok!!!

2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 A kérdező kommentje:

az utsónak:Semmiképpen nem fogjuk síntértelepre vinni őket...azért kértem itt segítséget,nem-e kell valakinek.

1000 fajta megoldás van még...

2010. júl. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!