Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés

Van 6 Staffordshire kiskutyám 10 hetesek...

Senki nem akarja őket megvenni,elajándékozni se tudom senkinek...Mi legyen velük?


2010. júl. 15. 18:23
 81/117 anonim ***** válasza:
72%
ha a bátyád tenyésztő lenne, akkor előjegyzéssel 100 ezer forint fölött árulná a kölykeit, akiket el is visznek.
2010. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 A kérdező kommentje:
Mostmár jobb lesz ha leállítod magad...mikor ismertél te engem?Soha!!!
2010. júl. 15. 22:09
 83/117 anonim ***** válasza:
26%
A menhely nem sintértelep! A menhelyes önkéntesek jobb gazdit fognak találni a kutyáidnak, mint amilyenről álmmodni mernél.
2010. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
85%
Persze, bitosan azért irogatunk itt este 10-kor százan, mert rosszat akarunk neked, meg a kutyáidnak :-(
2010. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
73%
sajnos a menhelyeknél teltház van... de azért próbálkozni lehet, hátha sikerül!
2010. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 A kérdező kommentje:

Most teljesen mindegy,lényeg,mindenki tudja mire gondolok,na...

Nem kéne felidegesíteni és nem ilyeneket...

2010. júl. 15. 22:11
 87/117 anonim ***** válasza:
89%

Elletted a kutyáidat? IGEN

Orvos látta őket elötte hogy biztonságos-e a fedeztetés? NEM

Minden megvolt ahhoz hogy tenyésztőként 1 almot lehozz és végeztél vele? NEM

MEgszülettek a kölykök? IGEN

El tudtad ajándékozni? NEM

HA már 1 fedeztetésnek is úgy ugrasz neki hogy Ahogy esik Úgy puffanik, akkor már nem tudom mit mondjak!

És ha genetikailag hibás az eggyik kutya, öröklik a kölykök, lehet életképtelenek! Orvosi papírok nincsenek róluk tehát nem Tenyésztés volt! Az alomlehozatal 2 fajtája: Szaporítás-tenyésztés, tenyésztés feltételei nem voltak meg akkor szaporítás! akkor Szaporítsd a kutyáidat ha 100000% Hogy Elviszik a kicsiket, de akkor is csak ha orvosilag rendben vannak! Ezek nem voltak meg így csak szaporít kifejezés megy most rád! ÉS Igen Én írtam hogy ajándékozd el a kutyáidat a nagyokat, mert ha a nagyok Biztonságos Fedezését sem tudod biztosítani, és a Kölykök jólétét, akkor kezd halakkal, és ha már van elég felelősség tudatod, és megtanulod hogy nem csak a magad feje után kéne menni, hogy ,,NEm kell regényt írni, úgysem olvasom el'' pedig ha ottvan 1 jó tanács akkor b***hatod, fogadjad el a tanácsokat, és akkor nem fog mindenki leugatni, meg letámadni hogy te ez meg az vagy!

2010. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 A kérdező kommentje:
nem írnák ilyeneket
2010. júl. 15. 22:12
 89/117 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, hogy teltház van... Ezért mondtam a dobozt... szegények ilyen helyzetben kénytelenek befogadni. ( [link] Én se örülök, hogy ezzel kell terhelni őket, de még mindig jobb, ha ők intézik el őket, mintha a gazdi...
2010. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 Akiteki ***** válasza:
73%

A menhelyek sem azért vannak, hogy segítsenek a szaporítóknak.

Tartsa meg szépen mindet, ha már a világra kényszerítette őket.

2010. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!