Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg hülyeséget csináltam?

Tényleg hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy vettünk egy házat és van ott 2 kistermetű kutya de az eladó nem tudja magával vinni és senkinek nem kellenek és az utolsó megoldáskeppen maradt az hogy elaltatják őket, de en azt mondtam hogy emiatt nem kell őket megölni és maradjanak ott mi neveljük tovább őket. Félénkek és ugatósak de nem agresszívek.

Nincs se chip se oltás ezeket természetesen intézni fogjuk nekik.

Az ismerősök azt mondjak hogy hülye vagyok. Szerintetek is?



2019. okt. 23. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Inez dragos vagy? Ugyan igy van most o is...
2019. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

"Mert az úgy megy, drága gyerekem,"


Hidd el hogy van ahol úgy megy. Welcome to the real world.

2019. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is úgy megy. Meghalt ismerős, a kutyájával nem tudtak mit kezdeni. Küldték utána. Jobb mint ha az utcára tették volna.
2019. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%

"Mert az úgy megy, drága gyerekem,"

Hidd el hogy van ahol úgy megy. Welcome to the real world.

Akkor pláne nem eltitkolni kellett volna a hatóságok előtt, hanem feljelenteni az illetőt, ha másért nem akkor azért, hogy legalább eltiltsák a jövőbeni kutyatartástól. Angoltudásod amúgy nagyon menő, teljesen lenyűgöztél vele. 🧐

2019. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

"Az állatvédők szocializálták és kerestek volna gazdát nekik."


Persze, berakták volna őket egy ketrecbe, nagy szocializáció. Az állatmenhelyek túlzsúfoltak, hol van arra ideje a kevés számú személyzetnek, hogy szocializálják az állatokat. Miért ártott volna nekik, így legalább van esélyük normális életre.

2019. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
Jó lesz ez így ahogy alakult. :)
2019. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
1%

kamu.

van menhely is a világon biztos megölte volna őket a tulaj. vagy elaltatná , de szép mese. látszik hogy szünet van. a gyakoris "állatvédők" meg simogatják a buksidat mindenki jól jár.

2019. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

"Angoltudásod amúgy nagyon menő, teljesen lenyűgöztél vele. 🧐"


Te meg frusztrált proli vagy, és nagyon nem érdekel, mi nyügöz le. Nem tudok angolul, ez már magyarul szálló ige volt 10 éve.

2019. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jól cselekedtél Kérdező!
2019. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ugyan úgy a negatív mint a pozitívokat.

Sajnos megtesznek már mindent pénzért gondolok itt arra hogy elaltatjak a kutyákat.

Nem kezdő kutyás vagyok korábban is volt és jelenleg is van egy kutyám, már találkoztak is egymással nem volt gond a kutyák nincsenek elvadulva mint mondtam csak félénkek és ugatósak de nem támadnak nem agresszívek. A második találkozásnál már hagytak magukat megsimogatni ez mondjuk logikus hogy kezdetben bizalmatlanok és távolságtartók. 2x4kg szóval nem félünk tőlük a sajátom 55kg és jólnevelt.

Feljelenteni az illetőt? Ez egyre jellemzőbb sajnos itthon hogy mindenért fel kell jelenteni a másikat. Mire mentem volna vele? A jövőben nem tart kutyát mert ha tehette volna gondolom magával viszi őket. De nem teheti! Egy öreg néninek amúgy is megvan a maga baja nem kell meg pluszba feljelenteni csak a 2kutya volt neki az megint más kérdés hogy felelőtlen volt az oltásokkal kapcsolatban.

Mindent intézünk nekik és reméljük hamar hozzánk szoknak majd.

Nem megerősítést vártam döntésemre csak kíváncsi voltam más emberek véleményére is.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek

2019. okt. 23. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!