Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem féltek amikor az utcán...

Ti nem féltek amikor az utcán elmentek egy pitbull mellett? Én ha tehetem átmegyek a másik oldalra, vagy félrehúzódok amíg elmászik. Félek hogy nekem ugrik, főleg amikor már messziről néz. Férfi 40+.

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
24%
Az meg úgy mellékes hogy ha a pitbull rád támad akkor neked annyi, ha a tacskó meg arrabb rugod és mész tovább?
2019. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
51%
Nehogy azt hidd, hogy az ilyen ksi g@@@cik nem tudnak kárt tenni benned. Egy pit nem fog megölni, nyugi. Ne legyél már ilyen puhap@@@cs. :D ha bántod a gzdáját, akkor meg meg is érdemled. Én kifejezetten élvezem, hoy nőként a hollófekete pitem sérikál mellettem. Az ilyen kisf@@@szú köcsögök így nem mernek belémkötni. Sőt, olyan is van, hogy keménykedni akarnak az utakon, mert fáj a fiukáknak, hogy vadiúj kocsim van, ők meg csak a papa 4-es golfjában tottyognak. Akkor szoktam leengedni a sötétített hátsó ablakot, kutyika kimosolyog, meg szoktam kérdezni, hogy szeretné e hogy kiszálljak kutyát sétáltatni... fura, mindig gyorsan elhajtanak 😂😂😂
2019. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A pitbull, illetve a bull típusú kutyák (mert fajtatiszta pitbull elenyésző van csak az országban), az egyik leginkább emberbarát, emberimádó fajta.

Kutyákra lehet veszélyes.

2019. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%
A pitbull nem fog megölni? Ja mert még soha nem volt ilyesmire példa.... Ellenben halálos tacskó támadásra rengeteg példa van. Nem mondtam hogy a tacskó nem tud az emberben kárt tenni. De azért ne hasonlítsuk már össze a kettőnek a harapasat. Vicc.
2019. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoljátok, hogy meg fog támadni, ez egy vicc!?

Egy kis termetű kutya sokkal hamarabb megharap, és tény, hogy csak boka tájékon, ami nem halálos, de tőlük van érdemes félni a mindennapokban.

2019. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Egyébként elárulom, hogy a legerösebb harapása a rottinal van, a második a németjuhász, és csak a harmadik a bull-típus. Rex felügyelőtől is félsz, muci? :)


Nem fog megölni OK NÉLKÜL!!! Az ilyen szobacirkálóknak sokkal gyengébb az idegrendszerük, mint a nagytestű kutyáknak. Ezek a kicsik tényleg támadnak ok nélkül, őrjöngenek a póráz vegén, mert nem normálisak. Eyg pit sem fognok nélkül támadni. Ez tény.

2019. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
41%
Néhány kutyának igenis elég ok az is hogy elmész mellette. Kösz, de én nem próbálom ki egy pitbullon milyen az idegrendszere, inkább sarkon fordulok. Egy tacskó viszont akkora mint a fejem szóval mindegy hogy mi a szándéka!! Mert nem tud megölni. A pitbull viszont igen. És hogy ok nélkül soha nem támad? Képzeld nem messze tőlem lakott egy néni az unokajaval. Az unokanak amstaffjai vannak. Majdnem ugyanaz ugye. A néni elesett mikor az unoka nem volt otthon, a kutyák meg raugrottak. Nyugodjon békében. Az unoka se érti mert jaj nagyon barátságosak, kutyasuliba jártak stb. Tök mindegy milyen kutya, ha az utcán találkozol vele és nagytestű elkerulom. A német juhászt is. A viszlát is. A retrievert is. De a pitbullt is. A tacskót meg nem mert arrabb rugom és megyek tovább. Nekem is nagy testű kutyám van és tudom hogy barátságos és nem bántana. De a saját kutyámat ismerem, másét meg nem. Miért ne elozzem meg a bajt? Én nagyon szeretem a kutyákat de attól még nem vagyok hülye hogy mindbe megbizzak. Utálom mikor séta közbe odajonnek az enyemhez és kérdezés nélkül megsimogatjak. Én tudom hogy nem bánt de ő nem tudhatja.
2019. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg már a harapasrol beszélünk.. A német juhász úgy harap hogy oda kap aztán elenged, utána újból.. Tehát közben tudsz csinálni valamit. De a bull tipusuak elkapnak és rá zár. Nem enged el csak rázza a fejét. Na abból a szoritasbol nem szabadulsz.
2019. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutya nélkül vagyok nem érdekel, ha kutyával, átveszem őket a távolabbi oldalamra, ha látom, hogy befeszül a pórázba és nagyon jönne hozzánk(ha csak játékossan is), átmegyek az út másik felére.


Egyébként én is menhelyen önkénteskedem, ha takarítás után marad idő, először a bull tipusúakat viszem ki sétálni és imádok velük játszani is. Emiatt láttam már, hogy mi lesz, ha bármi miatt (vissza)támadnak más kutyára és na, tényleg nem olyan a végeredmény, mintha egy fogatlan uszkár harapott volna...


Sajnálom természetesen a gazdákat, akik hiába fektettek energiát abba, hogy egy szuperül szocializált kutyájuk legyen(persze van olyan is, aki alapból az), mikor bevállalták tudták, hogy az is a "csomag" része, hogy egyesek elhúzzák majd a kutyájukat, gyereküket, ha szembe jönnek velük.

2019. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Fogyelj, menjél is át a túloldalra, sőt szaladj haza egyből, utolsó előtti. Ha annyira nem értesz a kutyákhoz, hogy felfogd, hogy az a szitu, hogy nincs otthon a guda és egy gyenge, öreg nénire leszabadulnak a láncról a pitek, és széttépik, az nem egyenlő a GAZDÁJA jelenlétében nyugodtan sétàló pitbullal, akkor nincs miről beszélni...
2019. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!