Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem féltek amikor az utcán...

Ti nem féltek amikor az utcán elmentek egy pitbull mellett? Én ha tehetem átmegyek a másik oldalra, vagy félrehúzódok amíg elmászik. Félek hogy nekem ugrik, főleg amikor már messziről néz. Férfi 40+.

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem guda, gazda*
2019. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
De én nem arról beszélek amikor pórázon van a kutya. Hanem amikor gazda nélkül kóborol. Látom megy a szövegertes.
2019. nov. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
60%
Látom, neked meg nem. A kérdés nem az volt, hogy egy kóbor kutyától félsz e. Öcsém, de egyszerű vagy...
2019. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
A kérdésből NEM DERÜL KI hogy a kérdező melyik esetre gondolt. Én viszont egyértelműen a kóbor kutyákról beszéltem, te meg kitartóan a porazosrol. Miért félnek bárki a pórázon lévő kutyatol? Nyilván van annyi esze minden gazdának hogy nem engedi rám a kutyáját.
2019. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha kóbor kutyáról van szó, akkor mindegyiktől tartok. Ha pit, ha nem.
2019. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Egy pitbull mitől más mint egy németjuhász mondjuk? Mindkettő egy szeretetgombóc tud lenni, HA jól nevelik. Csak a gazdán múlik. 40+ éves férfiként meg főleg gáz félni tőlük. Ha agresszív az meglátszik rajta, csak sokan képtelenek értelmezni a jeleket. Tizenéves lány vagyok, németjuhászom van és csomóan rettegnek tőle, pedig sosem bántana senkit. Mindig kinevetem az ilyet. Ja és alap hogy az utcán MINDIG csak pórázon visszük a kutyát, lehet bármekkora, bármilyen fajta, bármennyire jól nevelt.
2019. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Eloszor nezd meg a gazdajat hogy rendesnek tunik e! De amugy nem kell felni tole nem fog bantani
2019. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Jött már szembe velem nem egyszer nagytestű kutya szabadon, múltkor 2 pitbull, semmi nem történt. Ha félsz tőlük megérzik, főleg ha sikoltozol. Barátnőm múltkor ezt csinálta 3 szabadon levő németjuhásznál, ha nem csitítom le és nem kezdek haverkodni a kutyákkal, akkor lett volna baj.
2020. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!