Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyakakit...

Ti összeszeditek a kutyakakit akkor is, ha olyan helyen kakil a kutyus, ahol pl bokrok vannak, vagy patak parton, vagy dunaparton, erdőben, ahol eleve lenne más állati ürülék és senkit nem zavar?

Figyelt kérdés

Én ezeken a helyeken nem szedem össze, de természetesen a járdán/uttesten/bicikliúton/közös parkban/játszótéren természetesen összeszedem! De pl a dunaparton, vagy a patak mentén, vagy az erdőben, bozótosban sosem szoktam, mert a természet része ott és nem lép bele senki.


Ti mit gondoltok erről, ti hogy cselekedtek?


2020. jan. 30. 17:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Én azért szedem össze a patakparton is pl, mert mások is sétálnak arra és én is átkozom ükszülőig visszamenőleg azt, aki otthagyja a kutyája után a szart, én meg belelépek.
2020. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Az erdőben/bozótban is járhatnak kirándulók, gyerekek, …..
2020. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%

A saját magánterületeden, kertedben, szobádban oda szarsz, ahova akarsz, de máshol nem kéne otthagyni.


Ahogy az ember, úgy a domesztikált kutya sem a természet része.

Vagy ha egyszer elpusztul, akkor is majd csak kilököd egy bokor tövébe, hogy a természet elintézi?

2020. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%

Rögtön edd fel....ne hagyd ott.

Ha kellett a kutya keljen a szara is....kérem tisztelettel..

2020. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
A kérdezőt nem küldtem el az....ba. Akkor miért nincs itt a válaszom? (Megjelent, aztán tűnt el.) Ha nincs itt a válaszom, akkor miért van ez a kérdés a megválaszoltak listában? 😀
2020. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Felszeded az erdőben, és hazaviszed tíz-tizenöt kilométerre kidobni a kutyaszart...
2020. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Vigyázz, mert itt egyből megkövezni, ha ott marad egy fél centis kakidarab a bokor tövében...


Igen, én mindig felszedem a kutyáim után. Kivéve, ha kirándulunk és nincsen kuka. Ha az útra sikerült, akkor persze összeszedem, de ha a bokor tövébe, akkor ott hagyom. Láttam már, hogy másik kutyás felszedte, majd fél óra cipelés után zacskóstul bevágta a bozótosba, mert büdös lett. Ez biztos sokkal jobb megoldás... Zacskó nélkül pár nap alatt lebomlik.


Egyébként: az én kutyám a madárürüléket szereti. Le van tiltva róla, figyelni kell rá. Ennyi. Ha szeret szarban hemperegni, le kell szidni. Meg fogja tanulni. Nem lehet a vaddisznókat bepelenkázni, mert valakinek a kutyája a szarban hempereg :D már pedig ilyen helyeken gyakran futunk vadállatok által hátrahagyott kupacokba


Parkban, utcán, városban mindig felszedem.

2020. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Megdöbbentő, hogy a tényleg értelmes válaszok a sárga földig vannak pontozva és úgy látom közülük legalább egy törölve is lett, míg a trollkodások majdnemhogy érintik a 80%-ot. Nem gondoltam volna, hogy az évek során ez a kategória még lejjebb süllyed emberileg, mint amilyen pár évvel ezelőtt volt (akkor sem volt túl rózsás a helyzet, de nem ennyire).
2020. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Egy föld úton rendszeresen sétálunk és rendszeresen oda végzi a dolgát, de bár más ember nem nagyon jár arra azért felszedem, mert ha legközelebb arra megyünk én is belelephetek.
2020. jan. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

Belterületen felszedem, külterületen pedig csak akkor, ha pár 100 m-en belül van kuka.

A kutyáim egyébként nem az út közepére szoktak kakilni, hanem rátolatnak az út szélén lévő gazra, vagy akár a bozótra és oda végzik a dolgukat.

2020. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!