Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyakakit...

Ti összeszeditek a kutyakakit akkor is, ha olyan helyen kakil a kutyus, ahol pl bokrok vannak, vagy patak parton, vagy dunaparton, erdőben, ahol eleve lenne más állati ürülék és senkit nem zavar?

Figyelt kérdés

Én ezeken a helyeken nem szedem össze, de természetesen a járdán/uttesten/bicikliúton/közös parkban/játszótéren természetesen összeszedem! De pl a dunaparton, vagy a patak mentén, vagy az erdőben, bozótosban sosem szoktam, mert a természet része ott és nem lép bele senki.


Ti mit gondoltok erről, ti hogy cselekedtek?


2020. jan. 30. 17:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

Felszedem, vagy ha ez órákon át tartó kakaszállítást jelentene, akkor max. elásom. Az erdei utakon otthagyott méretes kakákba beleléphet túrázó, futó, és amúgyis gusztustalan.

A domesztikált kutya csak annyira a természet része, mint az ember, és az ember se szarik mindenfelé. A Földön 300 ezer farkas él, és ehhez képest 900 millió (!) kutya, ha nem lenne ember, nem lenne ennyi kutya, és nem is nem is jelentene problémát a kakájuk. Így jelent.

2020. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
Persze, hogy mindenhol felszedem, az erdő kellős közepén is! Sőt, el szoktam menni mindennap körbejárom a erdőt, ahova rendszeresen járok és minden állat szarát is összeszedem! Nehogy valaki véletlen belelépjen vagy valamelyik kutyus belehemperegjen!
2020. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Mindenhol felszedem, és futin kívül pórázon van, akkor is, ha túrázunk.
2020. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
31%

Tájfutó és botanász koromban sokszor tértem le az útról/ösvényről és sokszor sikerült ilyen kutyacsomagba lépnem, összekenve a cipőm, nadrágszáram.


Ezúton is köszönöm neked ezeket a maradandó élményeket!


Nem tudom miért, de vadállat szarjával sose volt ilyen problémám.

Talán mert szárazabb, keményebb állagú vagy sokkal kisebb és ritkább...


És ilyen állandóan nedves-nyirkos, őszi-téli időszakban hónapokig is megőrzi az állagát és szagát.



Marhára undorító, mikor valaki direkt az erdőbe jár szaratni a kutyáját és ott is hagyja.

Meg ott keféli ki a kutya szőrét, és elszórja a vödörnyi szőrt.

Még fél év múlva is ott virít, mintha valami dög lenne.



Ne vedd személyeskedésnek, de ha esetleg rákos leszel, azt lehet, hogy én kértem neked.

2020. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%
Honnan tudod, hogy kutyaszar volt? Kielemezted? Tudod, a róka is szarik néha. :D de a kedvességedből ítélve, meg is érdemelted
2020. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

# 25

jó-jó, lehet, hogy farkas ürülék, de nem az a Bp menti erdőkben az elég ritka

3 lap

[link]



" kedvességedből ítélve, meg is érdemelted"


Amilyen az adjonisten...

Ha szándékosan szarral fogadsz, akkor annak megfelelően fogom viszonozni.

2020. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
Szóval te kutyaszarba léptél párszor, ezért egy másik, ismeretlen embernek azt kívánod, hogy legyen rákos? Pont ugyanaz a kategória a kettő, tényleg. :D
2020. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező életvitelszerűen szennyezi a közterületet és még büszke is rá.


Jól értelmezed.

Nem fogok sajnálni/hiányolni egy embert sem, akikkel csak a kutyájuk szarján keresztül vagyok kapcsolatban.

2020. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!