Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshi teljesen bolond....

Yorkshi teljesen bolond. Hogyan lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

2-3 évesen vettük, ott is már bolond lehetett, ezért adták el, sok kutyát tartottak.

Most 8 év körül van. Egyre rosszabb.

Öcsémmel az ágyban alszik. Már rá is támad, nemcsak rám. Nem lehet odamenni az ágyhoz, nem lehet elmenni az ágy mellett, nem lehet éjszaka arramenni, szét akar tépni. Öcsém hasára ha ráfekszik, akkor nem tudja levenni, nagyon morog, ugat, harap.


De ha bejön a szobámba, felveszem az ölembe, és csöngetnek, elkezd ugatni vadul, le akarom tenni, majd szét akar tépni engem is, kezembe harapni.


Megmutatni hogy ki a főnök nem lehet neki, mert csak még vadabb lesz. Hátára fordítom, ha meg is adja magát, csak ideiglenes, ha ottvan tesóm is, csak bevadul. Éjjel minden neszre bolondul ugat. Ahogy öregszik, úgy lesz egyre rosszabb


2020. ápr. 12. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
Ja, agyára ment, hogy egy két kilós kiskutya a főnök :)
2020. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
# 22 Jól mondod bástya! :D :D Itt nagyarcoskodik a hülyéje vadidegen embereknek. Vajon a spanjai mennyire tartanák menő arcnak, ha látnák ezt a kérdését? :D
2020. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó lehet, hogy egy kiskutya dirigál. Szánalmasok vagytok... És még te akarod a főnököt játszani :'DDDD
2020. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

na úgy látom a 14 éves tini lányok már csak tudják mi a problémám....Kutyákhoz is értenek. Az 27 éves férfiak lelkéhez is :D


Vagy csak viszket a tini-nuni aztán itt van levezetve a feszültség :D Mivel azért valljuk be, értelmes megoldást nem tudtak adni. (azon kívül, hogy béreljek egy embert az ország másik végéből, hogy tippeket adjon)

2020. ápr. 12. 16:30
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tudja valaki, hogy mi az a Yorkshi? Új kutyafajta szellemileg alulmaradt vagány gyerekeknek?
2020. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
92%

El tudjátok képzelni mire viszi egy ilyen ember a való életben, aki egy 2 kilós vakarccsal nem bír el?

Nekem nő létemre 40 kilós Cane Corso keverékem van, és nem okoz gondot a tartása, persze én nm vagyok egy beszari kis tetű, és megneveltem. Te kisfiam a bokádat lefosnád egy ilyen kutyától! Előbb talán tanulj meg civilizált emberként viselkedni, mielőtt itt bárkit leszólsz.

2020. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
87%
Kis sz@@@rházi. :D nő létemre, mentett pit, még két kisebb keverék egy falkában. Plusz idi vagyok. Erre varrjál gombot kiscsávó. Nem csak hülye vagy, de csóró is, ha egy nyomi trénerre nincs pénzed, meg egy könyvre se. Vagy nehezedre esik az olvasás? Mondjuk nem lepne meg :D
2020. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Na fiam lanyom te az igazi videki suttyok iskolapeldaja vagy. Nem birod megnevelni a kutyadat, ami 2 kgos sincs, tanacsokat nem fogadsz el, csak itt osztogatsz mindenkit. Inkabb add oda valakinek a kutyat. Gondolom normalis tapot es megfelelo orvosi kezelest sem kapott sosem szerencsetlen, ha egy 8 ezer forintos szobakennel is teher. Allatot amugy sem vallalunk, ha nincs ra penz.
2020. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

És te hány éves vagy kis kuki? :D


2 kgos kutyával nem bírsz el??


Semmilyen tanács nem jó akkor így jártál.


Mondjuk az is elárul mindent,hogy elmész kutyát venni látod,hogy rosszul viselkedik,de azért megveszed. Tehát már itt hiba csúszott a gépezetbe,bocs.


ha látom,hogy nem komplett a kutya 2-3 évesen,nem veszem meg. De lehet én vagyok hülye :D De te biztos nem álltál sorba mikor az észt osztogatták.

2020. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Bástya, azért elég ciki, hogy egy 2 kilós yorkshi(???? :D) becsicskít. Remélem a következő kutyátok egy amstaff lesz, aztán mehet a hasonló rinya. Mondjuk arcod nem marad bástya.
2020. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!