Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshi teljesen bolond....

Yorkshi teljesen bolond. Hogyan lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

2-3 évesen vettük, ott is már bolond lehetett, ezért adták el, sok kutyát tartottak.

Most 8 év körül van. Egyre rosszabb.

Öcsémmel az ágyban alszik. Már rá is támad, nemcsak rám. Nem lehet odamenni az ágyhoz, nem lehet elmenni az ágy mellett, nem lehet éjszaka arramenni, szét akar tépni. Öcsém hasára ha ráfekszik, akkor nem tudja levenni, nagyon morog, ugat, harap.


De ha bejön a szobámba, felveszem az ölembe, és csöngetnek, elkezd ugatni vadul, le akarom tenni, majd szét akar tépni engem is, kezembe harapni.


Megmutatni hogy ki a főnök nem lehet neki, mert csak még vadabb lesz. Hátára fordítom, ha meg is adja magát, csak ideiglenes, ha ottvan tesóm is, csak bevadul. Éjjel minden neszre bolondul ugat. Ahogy öregszik, úgy lesz egyre rosszabb


2020. ápr. 12. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Kérdező, a privát üzenetekkel csak óvatosan. Nem vállalok oktatást holmi italokért, és ismerkedni sem szeretnék. Legfőképp azért, mert 13 éve házas vagyok, és a férjem sem díjazná...
2020. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
En nem irtam neked semmit, bástya
2020. ápr. 13. 10:05
 43/64 anonim ***** válasza:

Ubatkozunk a karantenban kerdezo?



elerni, hogyha..."

Téma: kutya

Az üzenet: értem

én ilyen vajszívű vagyok :)


van kedved találkozni? megiszunk valamit, és a kutyámra is rá tudsz nézni hogy is viselkedik :)


27f vagyok, te?

2020. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Mindenkinek küldött ilyet. Valszeg a nicket akarta tudni... kis hülye, azt hiszi, bármire is megy vele :)
2020. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
:)
2020. ápr. 13. 11:11
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Es egy ket kgos kutyat se bir megnevelni. Alompasi.
2020. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg a vajszivevel mindenkit megeroszakolna Afganisztanban xD
2020. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

De bizony bástya, írtál, kétszer is. Ejj fiam, nem vagy ép, az fix. Nem baj, pszichopatának még jó leszel.


[link]

2020. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Az afganisztani nem en vagyok, azert ne tulotzunk. jelentkezni uzenetben..en a vajszivu alompasi vagyok.. aki mindent megenged a kutyajanak, rossz szot nem szol.. es elkanaszodott.. mf ideggyenge is
2020. ápr. 13. 13:01
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézzétek :D


[link]


Igen, kérdező, pont a bokámig lóg, néha rá is lépek. Sőt, fogatlan, kopasz, 150 kg-os otthonkás öregasszony vagyok már, de a kutyám legalább meg van nevelve. :D


Ennek tudatában kérlek, ne írj több privátot!

2020. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!