Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshi teljesen bolond....

Yorkshi teljesen bolond. Hogyan lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

2-3 évesen vettük, ott is már bolond lehetett, ezért adták el, sok kutyát tartottak.

Most 8 év körül van. Egyre rosszabb.

Öcsémmel az ágyban alszik. Már rá is támad, nemcsak rám. Nem lehet odamenni az ágyhoz, nem lehet elmenni az ágy mellett, nem lehet éjszaka arramenni, szét akar tépni. Öcsém hasára ha ráfekszik, akkor nem tudja levenni, nagyon morog, ugat, harap.


De ha bejön a szobámba, felveszem az ölembe, és csöngetnek, elkezd ugatni vadul, le akarom tenni, majd szét akar tépni engem is, kezembe harapni.


Megmutatni hogy ki a főnök nem lehet neki, mert csak még vadabb lesz. Hátára fordítom, ha meg is adja magát, csak ideiglenes, ha ottvan tesóm is, csak bevadul. Éjjel minden neszre bolondul ugat. Ahogy öregszik, úgy lesz egyre rosszabb


2020. ápr. 12. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg...
2020. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
hát igen... azért sejtettem
2020. ápr. 13. 16:52
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Ne vitatkozzatok egy olyannal aki még a 8 általánost se csinálta végig.


Máskülönben nem értem, hogy lakhatna mamahotelben. Vagy csak szimplán büdös a munka.

2020. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Nekem suzukim van, én egyáltalán nem vagyok az a flexelős típus. Amúgy sajnos az itteni tinilányoknak fingja nincs erről a témáról, mennyibe kerül az
2020. ápr. 14. 19:24
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

És most mire is vered itt magad? Akinek jól megy a szekér és kognitív képességeinek a tudatában van, nem kezd el egy kutyás poszt alatt bérszámfejtésbe kezdeni. Amúgy ha ilyen fäsza gyerek vagy, ennyi pénzzel, tényleg nem értem miért gond a 8 ezres szobakennel.


Aki meg albérletbe költözik a szüleitől külön, azzal a szuper képességekkel lesz felruházva, hogy nem lesz 30 éves korára olyan ember, aki nem tud berakni egy mosást a mosógépbe, és amúgy csak szimplán ciki, ha 30-hoz közeledve valaki nem képes kimászni az anyja szoknyája alól. De persze te döntésed, ahogy az is, hogy hagyod a kutyádnak, hogy ránőjjön a fejedre.

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Anyád meg elmehet dolgozni, ahelyett, hogy az állam és az adófizetők csöcsén csüng.
2020. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

mondtam hogy nincs pénzem szobakennelre? az ide nem kell, mert hülyeség


éltem külön is már, és értek a mosógéphez, ne aggódj


Amúgy már nem mintha te döntenéd el hogy mi a ciki és mi nem, és már nem mintha érdekelne, hogy szerinted mi ciki és mi nem?

2020. ápr. 14. 21:00
 58/64 anonim ***** válasza:
De szép messzire eljutottunk ebben a kérdésben, itt már tényleg a "yorkshi" a legkisebb gond :D
2020. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
54%

Itt eddig is a kutya volt a legkisebb gond. Mert hogy azzal nincsen gond.

Alap probléma, hogy a kérdező és családja alkalmatlan bármilyen állat tartására, ezért megkeserítik egy kutya életét.

2020. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

#59

Nevetseges bolond :D


Eddig mar 50 kutyank volt, egyikkel sem.volt meg soha semmi gond :D


Jol tartjuk oket, asztalrol etetjuk hussal, hude rossz lehet nekik :D

A kicsit meg a sajat ágyunkba altatjuk, istenem szornyu lehet :D

2020. ápr. 16. 05:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!