Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshi teljesen bolond....

Yorkshi teljesen bolond. Hogyan lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

2-3 évesen vettük, ott is már bolond lehetett, ezért adták el, sok kutyát tartottak.

Most 8 év körül van. Egyre rosszabb.

Öcsémmel az ágyban alszik. Már rá is támad, nemcsak rám. Nem lehet odamenni az ágyhoz, nem lehet elmenni az ágy mellett, nem lehet éjszaka arramenni, szét akar tépni. Öcsém hasára ha ráfekszik, akkor nem tudja levenni, nagyon morog, ugat, harap.


De ha bejön a szobámba, felveszem az ölembe, és csöngetnek, elkezd ugatni vadul, le akarom tenni, majd szét akar tépni engem is, kezembe harapni.


Megmutatni hogy ki a főnök nem lehet neki, mert csak még vadabb lesz. Hátára fordítom, ha meg is adja magát, csak ideiglenes, ha ottvan tesóm is, csak bevadul. Éjjel minden neszre bolondul ugat. Ahogy öregszik, úgy lesz egyre rosszabb


2020. ápr. 12. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:

Jólvan. Most nem veszem fel, ha 14 éves kislányok így beszélnek. Persze ez nagyon nincs rendben. Mert milyen állapotok lehetnek otthon? Mennyire szarhat a szülő a gyerekére?


Általában 20+ évesen már több eszük van. Akinek meg nem, hát az nagy szégyen lehet sajnos :=

2020. ápr. 12. 18:25
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
# 31 Nem vagyok kemény hülyegyerek,sőt még csak annak sem tettetem magam, mint te, csak megtanultam megérteni, és kezelni egy élőlényt, veled ellenben ugyebár, aki se állattal, se emberrel nem tud bánni.
2020. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és csak hogy tudd, aki pitet falkában tud tartani, az előtt még a legnagyobb kutyások is kalapot emelnek!
2020. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

"Az én yorkshim sajnos idegileg nem tökéletes."


Akárcsak a gazdája...jó páros lehettek! :D

2020. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Te egy elmebeteg vagy. És bástya, abban biztos lehetsz, hogy ha afganisztánba kéne menni, kettőnk közül nekem nem esne nehezemre, Te viszont, jó eséllyel már a reptéren összefosnád a bokádat, csicska. :D


Hülyéskedsz, két kilós kis fost nem tudsz megnevelni, de a pofád, mint a bécsi kapu. Hagyjad már magad, hát egy kutya se tud komolyan venni. :D


Az meg, papa, hogy így beszélsz a nők megerőszakolásáról, az kritikán aluli. viszont, annyit beszélsz a viszkető punciról, hogy kezdek egyre biztosabb lenni benne, hogy neked is az van... csak nem emiatt vagy ilyen kis frusztrált hülyegyerek? :)

2020. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

#36

Nem tudtam, hogy cigány vagy, mostmar sejtem. Igy elnezem neked ezt a viselkedest, rendben van. :)

Szep estet, es elmezest, igazad van.

2020. ápr. 12. 20:33
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy otthon nyomod a Call of Duty-t, még nem jártad meg Afganisztánt...
2020. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Minden este indul a WarZone!
2020. ápr. 12. 22:32
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon pampogsz mennyire noies egy no, akkor felmerul az is, hogy mennyire ferfias egy ferfi, ha egy 2 kgos kutyanal azt nem birja elerni, hogyha kaja van az asztalon, ne ugasson. Tiszteletrol mar nem is beszelek inkabb, mert a leirtakbol ugysem birnal a sarkadra allni es megnevelni egy negylabu plusskutyat.
2020. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

Csak ilyen vajszívű vagyok.


Ne bánts :)

2020. ápr. 13. 07:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!