Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyát el lehet...

Egészséges kutyát el lehet altattatni?

Figyelt kérdés

Van egy pumink, aki kiskora óta sokat ugat, vonyít. Több kutyakiképzőbe jártunk vele kiskorában, 4 helyről elküldtek minket idővel, mert nem segített rajta.

Állatorvos szervi problémát, egyéb betegség jeleit nem találta, évente vesznek vért is tőle.


Jelenleg 6 éves. A szomszédok tegnap összefogtak és átjöttek, hogy amennyiben nem változik a helyzet, jegyzőhöz fordulnak. Tényleg zavarja a pihenést, vannak éjszakák, mikor 5 percet sem lehet tőle aludni. Napközben kb 2 órát nem ugat összesen. Teljesen jogos a felháborodásuk.

Ennél többet foglalkozni nem tudunk vele, napi 6x jártunk sétálni, órákat mentünk (munkanélküli voltam, más dolgom nem volt). Bevallom mostanában nem megyünk, mert már belefáradtam ebbe az egészbe. A séták is csak ugatással teltek, az ember feje szétrobbant már tőle.


Menhelyek nem fogadják, gazdát nem sikerült találni neki, fél éve hirdetjük.


2020. aug. 24. 11:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%
Fajtamentés?
2020. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Mint írtam már, nem fogadják.

Te azt írtad, hogy ÉN ölöm meg. Hát ÉN biztos nem. Megtennéd, hogy eltakarodsz innen? Köszike 😊

2020. aug. 24. 14:56
 33/54 anonim ***** válasza:
58%
Akkor megöleted
2020. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Eljöhetsz érte nyugodtan.
2020. aug. 24. 14:59
 35/54 anonim ***** válasza:
71%

Nem, én azt írtam, hogy leöleted. Ez a szó és ez a ragozás pedig azt jelenti, hogy te utasításodra valaki megöli a kutyádat.

Értő olvasás, felelősség, az állatvédelmi törvények betartása - na ezek azok, amik neked nem mennek.

2020. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
49%
De egy utolsó féreg vagy te. És még mosolygó fejet is raksz azután, hogy csak amiatt, hogy ne piszkold be a kezedet, valaki mással jó pénzért megöleted a kutyádat. Nem is írom le mit kellett volna a szüleidnek tenniük veled még kiskorodban.
2020. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Amúgy minél jobban vergődtök, annál jobban kezdem utálni. Lehet miattatok lesz rosszabb a sorsa?
2020. aug. 24. 15:04
 38/54 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon nagyon nagy féreg vagy.

Ha már megtartottad akkor ne csak 6 évet gondoskodj róla, hanem igenis élete végéig.

Egy kutya felelősség 15 évig, NEM 6 ÉVIG!!!!

2020. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
66%
Na jó. Innentől kezdve ez provokáció. Majd kitalálja, hogy miattunk elkezdi verni, éheztetni, egyéb módon kínozni. És az a baj, hogy az ilyen kis utolsó csótánytól ez is kitelik.
2020. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Annyira idióták vagytok. Érdekes, az első pár válaszoló értette és tudott normálisan válaszolni. Ti sötétek vagytok.
2020. aug. 24. 15:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!