Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyát el lehet...

Egészséges kutyát el lehet altattatni?

Figyelt kérdés

Van egy pumink, aki kiskora óta sokat ugat, vonyít. Több kutyakiképzőbe jártunk vele kiskorában, 4 helyről elküldtek minket idővel, mert nem segített rajta.

Állatorvos szervi problémát, egyéb betegség jeleit nem találta, évente vesznek vért is tőle.


Jelenleg 6 éves. A szomszédok tegnap összefogtak és átjöttek, hogy amennyiben nem változik a helyzet, jegyzőhöz fordulnak. Tényleg zavarja a pihenést, vannak éjszakák, mikor 5 percet sem lehet tőle aludni. Napközben kb 2 órát nem ugat összesen. Teljesen jogos a felháborodásuk.

Ennél többet foglalkozni nem tudunk vele, napi 6x jártunk sétálni, órákat mentünk (munkanélküli voltam, más dolgom nem volt). Bevallom mostanában nem megyünk, mert már belefáradtam ebbe az egészbe. A séták is csak ugatással teltek, az ember feje szétrobbant már tőle.


Menhelyek nem fogadják, gazdát nem sikerült találni neki, fél éve hirdetjük.


2020. aug. 24. 11:38
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne tényleg egy tanyára adni. Ez egy puminál nem nevelés kérdése, rengeteget ugatnak ,ez nem egy udvarba meg lakásba való kutya,hiába fárasztod le,viszed sétálni,egyszerűen szeret ugatni ,a semmit is.

Legyen tanyán,állatok körül,arra lett kitenyésztve,nem házikedvencnek ,ezt sokan elfelejtik sok fajtánál . Azt hiszik a neveléssel gyökeresen meg lehet változtatni egy kutya habitusát,holott ez nem így van,akkor nem létezne ennyi fajta . Nyomják a sületlenséget,hogy jól érzi magát lakásban egy komondor is ha eleget mozgatod , na a pumival is ugyanez a helyzet,ösztönerős,jó fajta,munkára,állatok köré,nem az udvarba.

2020. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Holnap viszik, re azért köszi a felajánlást. Onnantól az ő bajuk :)

Nem tudom miért gondolod, hogy megjegyeztem, mennyi pénzt költöttem kire... Nekem a pénz nem akadály, kilóra megvennélek...

2020. aug. 27. 09:30
 53/54 anonim ***** válasza:

De jó, hogy lett helye és megoldódik :) Majd azért írj, hogy ott hogy alakult a sorsa, egészsége.


3-as

2020. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
68%

"Majd azért írj, hogy ott hogy alakult a sorsa, egészsége."


Szerintem nem fogja tovább nyomon követni a blöki sorsát, örül, hogy megszabadult tőle.

2020. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!