Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek a kutyáktól! Mit tegyek?

Félek a kutyáktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve egyre jobban félek a kutyáktól.Ha pl meglátok egy kóbor kutyát és ő még nem vett észre akkor én egyből rohanok a másik irányba és nyúlok a telefonomért és hívom is vagy a pasim vagy a családom, hogy valakivel tudjak közben beszélni.De ha elkerülhetetlen az, hogy egy úton menjek a kutyával akkor is a lehető leg távolabb megyek és bekapcsolok halkan valami zenét.Vagy ha kerítésen belül van akkor is nagy ívben kikerülöm.


Volt már rossz élményem bőven, ebből még leírok 1-2 történetet.

1;Volt még régebben egy kis tacskó aki kerek 1héten át mindíg "várt" rám és a barátnőmre.De tényleg más emberre rá se bagózott minek meg amint meglátott, egyből elkezdett kergetni és mén már annyira féltem, hogy inkább nem mentem ki a házból.


2;Egyedül sétáltam és 2 ház között volt egy elég nagy üres rész.Nyugodtan mentem, egyszer csak megjelent az üres részen 4 nagy termetű kutya.Én annyira megijedtem, hogy olyan szinten remegett a lábam, hogy elestem.Nagynehezen felkeltem és mentem tovább, de ekkor már a kutyák ugattak meg verekedtek.Mivel nem volt kinnt senki elkezdtem gyorsabban menni és a kutyák meg utánnam szaladtam.Na itt volt az a pont, hogy én is elkezdtem futni és kiabáltam, hogy "Segítség!".Mikor már majdnem utól értek akkor sikerült egy éttermbe(xD)és ott elzavarták a kutyákat.


Bocsi, hogy hosszú lett.^^


2010. aug. 6. 11:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

régebben én is féltem a kutyáktól! Egy játszótérre rohant be és megtámadott! a gazdája szerint juátszani akart! A bnőm anyukája ordított rá és erre rögtön leült és elment! Én a félelemtől be is pisiltem (:$) ( 3 éves lehettem) azóta féltem tőlük, de a papám meghalt és a kutyáját nekem adta. Azóta nem félek annyira!

Volt még egy sztori: a bnőmmel sétltam a libegőhöz és egy kerítés mögött mérges kutya volt! Csak elmentünk mellette, mikor észrevettünk egy hatalmas lyukat! Siettünk és szerencsére a kutya felhagyott azzal, hogy bántson!

2010. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!