Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem undorító és...

Csak szerintem undorító és beteges, mikor valaki az arcát nyalatja a kutyájával?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 21:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
57%
Indorito
2020. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
56%

Uhhmmm igen... Oké h cuki meg nyál meg minden..


De nyalogatja a szaros lyukát, meg a kukiját vidéki kutya meg is eszi a szarát... Gusztusos aztán meg hagyjátok gondolom hogy a gyerek is puszilgassa az arcotok amit a kutya a szaros nyelvével nyaligatott

2020. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%

Hetes vagyok. Én egy mezőgazdász családban nőttem fel, de ha úgy jobban tetszik, akkor paraszt vagyok. Főleg állattartással foglalkoztunk, amiből kivettem a részem legyen szó akármiről. Parasztgyerekként az elő dolog amit megtanulsz az az hogy csukott szájjal kell trágyázni, mivel rosszul jársz.

Nem vagyok finnyás, de hogy egy kutya vagy akármelyik állat nyalogassa az arcom az nem jó. Más élőlények baktériumai, legyen szó emberről vagy állatról gyengítik az immunrendszered. Ha a kutyád téged megnyal az arcodon, a kezeden vagy a szádon, amit te elfelejtesz megmosni lehet hogy nem leszel beteg, de mivel meggyengül az immunrendszered sokkal könnyebben kapsz el betegségeket (legyen szó egy nátháról vagy akár egy influenzáról), és nehezebben gyógyulsz ki belőle. És ezek sokszoros ismétlődése egyre gyengébbé teszi a szervezetedet, ami miatt még könnyebben betegedsz meg. Szóval ez az egész dolog, amit sokan természetesnek vesztek egy rossz láncreakciót indít el. A másik dolog pedig az, hogy rossz érzés belegondolni hogy az az állat mit is nyalt az én arcom előtt.

2020. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom ki hagyja a kutyáját szaros lukkal meg hasonlókkal. Nekem első dolgom amint beérek a lakásba, hogy egy nedves törlőkendővel mosom át az olyan helyeket. Lehet hogy ez csak nálam szokás....kitudja. Aztán ne csodálkozz ha a szarát a fejedre viszi. Vannak egyébként kutyafogkefék, és fogkrémek is. Ki lehet próbálni....
2020. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
39%
5-os vagyok. 12 eve van kutyam. Azota nem voltam lazas beteg sem. Az egesz bakterium hiszteria hulyeseg. Az edzett immunredszer legyozi.
2020. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván nem azután hagyom neki, hogy a seggét nyalta. De azt itt sokan elfelejtik, hogy a kutyának elég erős immunrendszere van. A szájában is. Az valamennyire megtisztul magától, főleg ha iszik és rág is a kutya.

A kutya nem mos fogat, mégsem szuvasak a fogai (amit amúgy baktérium okoz). Az ember szájának elég gyenge a védekező és öntisztuló rendszere az állatokéhoz képest. Ezért mosunk fogat.

2020. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem undorító, számomra az ember sokkal gusztustalanabb. Embertől kaptam már el fertőzést, kutyától még nem. Ezerszer fürdök inkább kutyákkal, minthogy bemerészkedjek egy strandra, ahonnan fix, hogy hazahozok valami sz.rt.
2020. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
49%
Plusz a kutyák nyála más, mint az emberé, olvass utána melyik a higiénikusabb.
2020. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
60%
Hát undorral nem tölt el, de nem hagyom. Azért az ember arc mégiscsak kényes terület... Ha még a kezem nyalja meg az oké, bár inkább a farmerom szokta nyalogatni ha hazajövök (vajon miért jó neki?). De persze utána kézmosás, meg ha simogatom utána is. A macskáimra valamiért nem vagyok ilyen kényes, ha megcirógatom a fejét az után nem szoktam kezet mosni. De szerintem ők jóval tisztább állatok.
2020. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%

hatha elkap majd a sok buta valami jo kis fertozest aztan nem lesz tobb alkalmuk itt pampogni

btw ez nem a kutyak hibaja :)

2020. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!