Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem undorító és...

Csak szerintem undorító és beteges, mikor valaki az arcát nyalatja a kutyájával?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 21:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28-as a 23mas kommentem hol írtam h fél óránként megyünk le? Vagy bármi infó van-e kutyám vagy kinti vagy benti? Biztos nekem szántad? :D olvasni kérlek tanulj meg köszcsi
2020. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
39%
Már nem azért de akkor minek is írtad hogy fél óránként mossuk a kutya izéjét? Ezt a kommentedet arra írtad, hogy minden felmenetel után megszoktam neki törölni. Tehát ebből lehet következtetni hogy azt gondolod hogy én félóránként viszem le, vagy hogy te szoktad. Ilyen egyszerű, nem kell hozzá nagy ész khm
2020. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
41%
Neked biztos nem kell ész :)
2020. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Drága nem kell ahhoz levinni, h a kutya a lukát meg a fütyit meg a punciit nyalizza... Ész nem kell
2020. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Undorito
2020. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem kell átesni a ló túloldalára. Nem azért, de te sem vakarod a segged csak úgy ok nélkül. Én legalábbis nem szoktam. Ha egy kutya nyalogatja hátul magát, az azt jelenti, hogy nem tiszta, valami nem stimmel az étrendjével, vagy pedig parazita van a háttérben.

Az, hogy miért nem tiszta, annak sok oka lehet. Ha megfelelő az étrendje, akkor nagy dolog után sem kéne, hogy összekoszolja magát, mert akkor olyan állagú a dolog, hogy csak kijön és mivel az emberrel ellentétben nekik nincsenek farpofáik, ezért nem "hagy nyomot".

Tehát a kutya sem nyalja magát ok nélkül. Nekem benti, kijárós kutyám van, mellettem van, úgyhogy látom mit csinál, tisztálkodni is látom, rendszeresen csinálja. A seggét nem szokta nyalni. A lábait bogarássza át, meg a hasát nyalogatja meg, de odáig nem megy le.

Úgyhogy az sem igaz, hogy a kutya a seggét nyalja 10 - ből 9 alkalommal, mielőtt találkozik veled.

2020. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
34. Én arról beszéltem hogy szaros lesz a luka, nem arról hogy csak akkor nyalja. Te sem a szövegértési képességedről vagy híres...
2020. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
36: Igen, a lábait is nyalogatja, amivel kint mászkál az udvaron a húgyba meg a kakába.. végül is, ez sokkal jobb :D :D
2020. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38. Ezt most te sem gondoltad komolyan. Egy kutya nem tudja úgy telepiszkítani a kertet, hogy abban járkáljon.
2020. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!