Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tart a kutyám...

Mennyi ideig tart a kutyám elaltatása? Holnap altassák.... Hogy lehet mentálisan feldolgozni egy kutya elvesztését? Itt született.

Figyelt kérdés

Németjuhász kutyám már nagyon idős 12 éves, már alig lát, alig hall, az utóbbi hetekben nagyon sovány lett. Az elmúlt 1-2 napban már csak fekszik és nyögdécsel, fájdalmai vannak, maga alá piszkit, gyenge (alig érek hozzá) és össze esik. Az állatorvos holnap vizsgálja meg, és valószínű hogy az elaltatásáról fog dönteni. Házhoz fog jönni.


23F



2020. nov. 29. 20:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Sajnos most voltam kint megnézni (óránként figyelem)


Eléggé ramaty állapotban van. Mint ha nem lenne magánál és bevan drogozva. Szerintem már meg se ismer. Szólítom a nevén, alig reagál valamit. Megsimogatom, a fejét lehajtja. Borzalom végig nézni. :/ Az állatorvos csak délután tud ki jönni, lehet már meg se éri a reggelt. Remeg, és zavart a tudata is. Valószínűleg már nem tiszta a tudata, haldoklik. :(

2020. nov. 30. 01:04
 22/31 A kérdező kommentje:
Mentálisan kikészültem.
2020. nov. 30. 01:05
 23/31 anonim ***** válasza:

Részvétem, kitartást és sok erőt!!


Idő fog csak segíteni.

2020. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
93%
Megvàrta az orvost a kutyusod? Nagyon sajnálom tényleg, kitartást neked :(
2020. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igen megvárta. 16.55 perckor végleg elhagyta az élők sorát.
2020. nov. 30. 17:38
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnàlom. Ő már boldogan szaladgàl. Legyen sok erőd, és gondolj arra, hogy már nem szenved
2020. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Egyik szemem sír a másik boldog.


Boldog hogy már nem szenved.


Sír mert ha ki megyek az udvarra, már érzem a hiányérzetét.



Feldolgozni nem tudom.

2020. nov. 30. 20:46
 28/31 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!😥
2020. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, senkinek nem kivánom. :(
2020. nov. 30. 22:11
 30/31 anonim ***** válasza:
53%
Első körben kap egy szurit, amitől elaszik. Amikor elkábult már teljesen, kap még egyet, ami megállítja a szívét. Ha választani lehetne, én is így szeretnék elmenni, szerintem a leghumánusabb döntés, ha nem akarod, hogy szenvedjen az állat. Az én kutyám anno szintén így lehelte ki a lelkét, a kezeim között halt meg, az vigasztal, hogy tényleg nem szenvedett. (12 éves volt, gátsérve lett, alig tudott székelni. Magyarázták, hogy mivel jár a műtét, és még ivartalanították is volna így kapott volna kb fél évet, így az altatás mellett döntöttem.)
2021. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!