Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsértődhetett rám a kutyám?

Megsértődhetett rám a kutyám?

Figyelt kérdés
Tehát az úgy volt hogy múlthéten valamikor kimentem az udvarra hozzá, sár volt, rámugrott és én meg rácsaptam a fejire és azóta nem akar mindig odajönni hozzám meg néha nem hagyja magát simogatni. De amikor először meglát mindig megörül :)

2021. febr. 24. 22:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 24. 22:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Szintem mindig én szoktam nekik enni adni!
2021. febr. 24. 22:54
 13/24 A kérdező kommentje:
*Szinte
2021. febr. 24. 22:55
 14/24 October15 ***** válasza:
78%
Ez a földre szorítás dolog amúgy tud működni, bár az enyém inkább abból azt szűrte le, hogy ott kell feküdnie és nem azt, hogy ez büntetés. :D Viszont egy idő után kiderült, hogy nem szereti ha rácsöpög a víz [meg amúgy fürdeni sem] úgyhogy pohár, flakon felmutatásával bármiről is le lehet állítani. :D A fürdés szóra meg a helyére fut és úgy lefekszik, hogy onnan fel nem tudod kaparni. Mondjuk a fürdésben szerintem inkább a kád zavarja mert kutya kozmetikusnál kifejezetten tetszett neki.
2021. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 October15 ***** válasza:
89%
+ Egy eleve sáros kutyát belenyomni a sárba picit kontraproduktív nem? :D
2021. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Majdcsak megbékél. Legkésőbb akkor, mikor megéhezik...;)
2021. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Buran ***** válasza:
90%

Megsértődött. Valószínűleg már arra sem emlékszik, hogy miért, de megsértődött. Amikor meglát, akkor persze, hogy örül, mert elfeledkezik magáról, meg a sértődésről, de aztán eszébe jut. Nekem is volt ilyen kutyám.


Engeszteld ki minél előbb, sok simogatással, játékkal, jutalomfaltattal, szóval amit szeret.

Egy kutya élete túl rövid ahhoz, hogy mindig dominancia vagy büszkeségharcot folytassatok, nyugodtan engeszteld ki.

2021. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Megsértődhet persze de dajta függő szerintem. Colt anno egy pincsink, ö mindenféle dolgon meg tudott sértődni. :) Most egy mopszunk van, egyszer rácsaptam mert rosszalkodott, akkor ő nem sértödött meg. Viszont nekem azóta is lelkiismeret furdalásom van. Nálunk a kutya is családtagnak számít. Igaz ideges voltam más miatt, de akkor se kellett volna....
2021. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
18 as vagyok, még annyi hogy nem a fejére csaptamrá. Legyek bármennyire ideges arra soha nem volnék képes.
2021. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
83%
Ha "rácsapsz" azzal nincs semmi baj. Ha megütöd azzal igen. Sok ember nem tudja elképzelni a különbséget.
2021. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!