Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vészeltétek át a kutyátok...

Hogy vészeltétek át a kutyátok elaltatását?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy vagyok vele, ez az élet rendje. Kölyökkorától haláláig felelôsségteljesen neveltem az állatot. Én kísérem a sírig. Tiszta lelkiismerettel engedem útjára. Engem sokkal jobban zavarna, ha a kutya/macska túlélne engem, és nem tudnám, utána mi lesz vele, kihez kerül.

Házasságkötésünkkor meglátogattuk férjem nagybátyjáékat. Egy idôs házaspár, 70 körüli. A férfi jól tartotta magát, de a feleségének úgy remegett a keze, attól tartottam elejti a tálcát, mikor behozza a süteményt. A találkozásunk után pár hónappal vettek skót lógófülû kölyökmacskát, ráadásul rögtön kettôt. Rá két évre a férj hirtelen rosszul lett és meghalt. A temetésen a feleség kérdezgette a rokonokat, ki tudja a két macskát befogadni, mert ô már nem tudja ellátni ôket. Na, ez az óriási felelôtlenség.

Én úgy vállalok állatot, hogy haláláig mellette lehessek, vagyis már akkor tudom, hogy egyszer végig kell néznem a halálát, mikor magamhoz veszem.

2021. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Mi lett a kutyusod sorsa?
2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Most gyászolom őt,a temetés időpontját még nem tudjuk.
2021. ápr. 14. 12:27
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom... Sok erőt neked!
2021. ápr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!