Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy örökbe...

Mit csináljak, hogy örökbe adtak nekem egy kutyát, ami nem gyerekbarát? Mit tegyek, vetessem vissza?

Figyelt kérdés

Annak volt leírva, hogy jajj mennyire szereti a gyerekeket, erre itthon majdnem megharapta az udvaron játszó 1 éves gyerekemet...Azóta is morogja, vicsorít rá, ha meglátja. Németjuhász-keverék kutya, ivartalan 5 éves. Csúnyán elkaptam akkor, azóta meg van kötve. A gyermek természetesen felügyelettel volt és nem piszkálta vagy ilyesmi.


Mit tegyek, adjam vissza? Már írtam az örökbe adónak, de nem válaszra se méltatott eddig. Nem vagyok kezdő kutyás, Kaum is volt meg kuvasz, de most nagyon át lettem verve úgy érzem.



2021. ápr. 19. 20:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
67%

Törölték a hozzászólásom, pedig igazam volt és semmi rosszat nem írtam.

Neked nem adnék kutyát az biztos. Arrogáns egy ember vagy!

Egyébként miért kell neked a kutya? Mi a célod vele? Ezt elmagyarázhatnád!

2021. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
44%
Lehet nem a kutyanak kellene kutyaiskolaba mennie hanem Neked!;)
2021. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Őket keresd meg:

[link]

2021. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig nem írtad honnan fogadtad örökbe a kutyát...
2021. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
75%
De irta, maganszemelytol.
2021. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
43%
Meg mindig nem tudjuk pontosan miert is akartad a kutyat?
2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi szerencsétlen elfuserált ember van itt... A kérdezőt piszkáljátok, amikor őt verték át, az ő gyerekét akarta megkóstolni a gyerekbarátnak hazudott kutya, de persze szegény kutyika, milyen rossz neki, most meg van kötve... Mi van veletek? Az a minimum, hogy láncon marad, amíg meg nem oldódik a helyzet. A gyerek talán fontosabb mint a kutya.
2021. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Merre fele laktok?


Gombán ott van egy Német Juhászkutya Fajtamentés Alapítvány is. De van rajtuk kívül is egy másik ilyen egyesület, csak most nem tudom, hogy mi a nevük.


Közben kikerestem és van egy Németjuhász Mentés is, de azt nem látom, hogy ők hol vannak: [link]


Ha fogadni nem is tudják, talán abban tudnak segíteni, hogy hirdetik neked.

2021. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
81%
Az enyémet is toroltette pedig én is jót írtam. Hogy lehet hogy nem verte át az illető mert mondjuk az ő gyerekével barátságos volt csak a kerdezoje nem szimpatikus neki? Ebben mi nem tetszik? Simán meglehet. Ja meg leirtam hogy nem verni kell a kutyát. Valószínűleg ezért toroltette.
2021. ápr. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
79%

39-es ugyanez, torolte a normalis valaszom!

Oruljon, hogy nem jelenti fel ot senki. Eleg lett volna menhelyet felhivni, hogy kapott egy kutyat es nem kell neki, de o mit csinal? Megveri a kutyat es lancrakoti es forumra irogat. Nagyon okos lehet mit mondjak.

2021. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!