Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy örökbe...

Mit csináljak, hogy örökbe adtak nekem egy kutyát, ami nem gyerekbarát? Mit tegyek, vetessem vissza?

Figyelt kérdés

Annak volt leírva, hogy jajj mennyire szereti a gyerekeket, erre itthon majdnem megharapta az udvaron játszó 1 éves gyerekemet...Azóta is morogja, vicsorít rá, ha meglátja. Németjuhász-keverék kutya, ivartalan 5 éves. Csúnyán elkaptam akkor, azóta meg van kötve. A gyermek természetesen felügyelettel volt és nem piszkálta vagy ilyesmi.


Mit tegyek, adjam vissza? Már írtam az örökbe adónak, de nem válaszra se méltatott eddig. Nem vagyok kezdő kutyás, Kaum is volt meg kuvasz, de most nagyon át lettem verve úgy érzem.



2021. ápr. 19. 20:11
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

A fajtamentés sajnos nem veszi át, mert agresszív is, meg keverék, azt írták, hogy ehhez hosszabb előkészület kellene részükről és ha veszélyben van a gyerek, akkor mást kell találnom, aki átveszi.


Közben jelentkezett az örökbeadó is, azt mondta kirakja a netre, hogy nekem senki ne adjon örökbe. Aztán miután megmondtam neki, hogy még neki áll feljebb és ha nem szeretne a feljelentésbe még egy rágalmazás pontot is, akkor vegye vissza a kutyát és egálba vagyunk. Miután írásba is van adva, hogy ez a gyerekbarát kutya a részéről, jobb, ha visszavesz, erre abban maradtunk, hétvégén elviszi. Persze az elaltatás labdát még bedobta, hogy viszi akkor az állatorvoshoz innét, úgy gondoljam meg, mondtam csináljon vele, amit akar.


Köszönöm szépen a jóindulatú és segítő válaszokat, innentől kezdve csak és kizárólag kölyök kutyában gondolkodunk a gyermek miatt! Szép napot mindenkinek!

2021. ápr. 22. 13:27
 52/53 anonim ***** válasza:
77%
Azért szívesen meghallgatnam az orokbeado fél verzióját is.
2021. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nem egyszer futok bele facebookon olyan hirdetésekbe, hogy "gazdát keres x időn belül, különben altatás...".
2021. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!