Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tenyésztőnek ez így jó...

Egy tenyésztőnek ez így jó levél? Vagy nem kellett volna rákérdezni az árra?

Figyelt kérdés

Ez van a levélben:

Kiskutya érdeklődés


Tisztelt X/Y és X/Y!

Érdeklődni szeretnék, hogy az "E" alomból melyik fekete fehér kutyus a kislány, és neki van-e már gazdija.

Illetve meg szeretném kérdezni hogy a kiskutyák hobbi célra mennyibe kerülnek.

Válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel: X/Y


(X/Y az nevet jelöl)


"melyik fekete fehér kutyus a kislány"

Erre azért kérdeztem mert a tenyésztő a Facebook oldalán nem írta a képekhez hogy "boy 1, girl 3" vagy hasonló.


Ezt a levelet kedden küldtem. Nem így kellett volna írnom hogy még nem válaszolt?

Vagy csak nem nézte meg?

Egyébként Shadow of the Sheen Border collie kennel ha valaki érdekel.


Vagy csak én izgulok túl és majd válaszol? Vagy nem kellett volna megkérdeznem az árat?

Vagy esetleg az a gond hogy az izgalomtól a mondat végére pontot írtam kérdőjel helyett?😂

Esetleg az meg hogy nem írtam bemutatkozó részt? Úgy gondoltam hogyha a kiskutya még szabad akkor írnák bemutatkozó levelet. (Kutyás tapasztalat, mennyit foglalkoznék vele, miért ezt a kennelt választottuk stb.)


Kicsit (vagy nagyon) lehet túl izgulom de nagyon szimpatikus kennel és nem szeretném az első levelemmel elrontani a beszélgetést.


Ha ez számít: Így hogy meg csak ezt kérdeztem meg E-mailben írtam nem Messengeren. Ha elérhető meg a kiskutya és lefoglaljuk természetesen Messengeren folytatom vele a beszelgést.

Lehet hogy azért nem válaszoltak még mert az e-mailt nem annyira gyakran nézik?



2021. ápr. 29. 10:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%
#19 facebook-on azr írja hogy kb 1-2 hete lett meg az E alom. Tehát nem csak tervezett, hanem már megszülettek.
2021. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%
A Facebook oldalukon már frissebb infók is vannak, az E alom 17-én érkezett, ott vannak a színek és a nemek is. De simán lehet, hogy már mind le van foglalva és azért szerepel a weboldalukon, hogy nincs szabad kiskutyájuk.
2021. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Az E alom az a jelenlegi alom Facebookon vannak is képek. Csak szerintem meg nem lett frissítve az oldal.
2021. ápr. 29. 11:42
 24/34 A kérdező kommentje:
Ja már leírtak😅
2021. ápr. 29. 11:43
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

En annyit szoktam irni hogy ez es ez vagyok, erdeklodok ilyen kutyusra lenne szuksegem (neme, tartas modja, jelleme)

Nyilvan az arara is rakerdezek mert fontos szempont, eloleg, garancia, meseljen kicsit a kennelrol, szulokrol....

Neki is erdeke eladni a kutyakat egy jo tenyeszto szivesen mesel az allomanyarol.

2021. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

A honlapja kezdőoldalán írja a tenyésztő, hogy milyen adatokat szeretne olvasni a bemutatkozólevélben.

Szerintem ezeket mindenképp érdemes lett volna figyelembe venni.

2021. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha jelenlegi alom és nem frissítették, akkor nincs más dolgod, mint hogy vársz. Valószínűleg nem csak te vagy az egyetlen jelentkező, és egy nívós tenyészetbe vannak akik munkakutyát vesznek szóval első körben ők élveznek elsőbbséget.
2021. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

"- Kik vagytok,hol laktok röviden

-Kisgyermek,háziállat él-e veletek

-Milyen életmódot éltek

- Van-e kutyás tapasztalat

- Milyen célra szeretnétek kiskutyát"


A weboldalon azt kérik ezeket tartalmazza a levél. Szerintem aki ennyit sem ír azt nem veszik komoly érdeklődőnek.

2021. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Akkor így mit csináljak?

Írják egy új levelet és ezt töröljem, amiben részletesebben le írom vagy várják még?

2021. ápr. 30. 08:40
 30/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az lenne a legjobb. Esetleg töröld a levelet és hívd fel. Ott kicsit talán kötetlenebb lehet a bemutatkozás.
2021. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!