Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatod a kutyádat, és egy...

Sétáltatod a kutyádat, és egy másik, számotokra idegen kutya ugatva rohan felétek póráz nélkül, a másik gazdi pedig távolabb, kényelmesen bandukolva, mit teszel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 15:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
68%

30-as, nekem is ez az első gondolatom minden válaszánál. :D

Lassan legenda lesz ebben a kategóriában.

2021. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%
Én is olvastam már valahol ahol azzal villogott hogy neki mekkora kutyája van. Mintha ez önmagában barmiert is dicsőség lenne. Pedig ettől nem lesz több sem a kutya sem az ő értéke.
2021. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ezt azért megtárgyalhatnátok máshol is. 😉
2021. máj. 7. 19:25
 34/35 anonim ***** válasza:
67%
Sejtem kiről van szó. Helyi csoportokban jól ismerik. Volt probléma a kutyájával.
2021. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
77%
2 kutyámat sétáltattam, majd egy idegbajos tacskó kifutott a nyitott kapun, gazda sehol. Reflexből ráüvöltöttem, hogy takarodj, meg dobbantottam egy nagyot a lábammal és egyből visszafutott. Utána még próbálkozott kijönni, de odamentem és kiabálva hívtam ki a gazdáját, aki nyilván leszarta, hogy kifutkozik a kutyája. Ha közelebb jött volna, akkor biztosan alárúgok, pedig nagy állatvédő vagyok. Nálam a határozottság vált be és talán az, hogy egyből mögém terelem a kutyáimat, inkább engem harapjon a kutya.
2021. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!