Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félsz a pitbulloktól? Ha igen...

Félsz a pitbulloktól? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pitbullom és nem értem miért félnek tőle. (Nagyon barátságos és jólnevelt kutya)

2021. jún. 15. 08:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy félek, számomra erős túlzás lenne, viszont nem szeretek a szemükbe nézni, nyílván ez lehet az én hibám is, eddig sosem találkoztam olyan kutyával ilyen fajtából, amelyiknek tiszta lett volna a tekintete. Nem szeretek a közelükben lenni, ugyanakkor nem is félek, leginkább tartok tőlük. Nem a testfelépítésük, vagy a pofájuk formája miatt, egyszerűen csak nem olyan környezetben nőttem fel, hogy értékelni tudjam ezeket a kutyákat. Aranyosak, figyelemfelkeltőek és szépek, de inkább skippelem a társaságukat.
2021. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
2-essel egyetértek. Kutyákkal kerülöm őket. Kistestű kutyáim vannak, egy odakapás is végzetes lehet, nem kockáztatok. 10ből 9 kutyázik tapasztalatom szerint. Maradék egyhez ezek után nincs bizalmam.
2021. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
2%
Nalunk nagy buszken setaltatott egy kiedzett pitbullt egy ficko ... legtobbszor ugy lattam, hogy kutya nelkul voltam ... meg is allapitottam magamban, hogy szep es izmos allat - na, de egyszer en is kutyaval voltam :))) A tobbit el sem mondom, mert nagykepusegnek tunne - de azota nem latom a pitbullos sracot :)))
2021. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
RudyV te vagy az? Mindjart jön az, hogy a Kajod széttépte..
2021. jún. 15. 14:20
 15/36 anonim ***** válasza:
25%
Kerdezo te bekaphatod, 13-as valaszabol kitunik,hogy egy tizeneves hujegyerek akinek nincs is kutyaja.
2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom, hogy ki az a RudyV - bar az igazsaghoz hozza tartozik, hogy KAJom van - ellenben a felvetesed ellenere egyaltalan nem vad, csak dominans :)))


Nem tepte szet a pitbullt a kutyam, csak bealazta! Nem kell mindig gyilkolaszni ... ellenben a borz megpusztult, akivel az erdoben talalkoztunk, mert nem adta fel a harcot ... sajnos csak igy lehetett vege :)

2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
37%
15! Nem nehez hulyenek lenni - neked is sikerult! :)))
2021. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem a RudyV de ugyan olyan bosszantó és ostoba.Ez a hármashatárhegyi hülyegyerek ugyan úgy kájjal.


Mintha ez a fajta járna valami..agybajjal a gazdának.

2021. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
63%

Imadom a piteket. Gyonyoruek,okosak. Nekunk is van. Rendszeresen csokolgatom olelgetem.


Sinterrol hoztuk felnotten. Amikor eloszor kihoztak porazon,legugoltam megsimiztem es maris kaptam egy szajracsokot tole. :) Egyszeruen imadom oket.


Gyors,jo kepessegu kutya.


A 20-30-as generacio mar egy kalap ala veszi barmely mas kutyaval.



A videkiek meg c.iganyok nagy resze fel tole. A c.iganyok masik nagy resze balvanyozza imadja oket.

2021. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Maya Bunnyheart ***** válasza:
79%
Nem félek tőlük. Kedvenceim közé tartoznak a Bull típusú kutyák. Régebben jártam egy alapítványhoz sétáltatni ott már az első kutyus akit elvittem sétálni egy Bull keverék, illetve a későbbiekben is legtöbbször én vittem a Bull típusú kutyákat és volt köztük harcoltatott is aki nem minden embert fogadott el, de engem igen. 🥰 Én azon a véleményen vagyok hogy sokkal szívesebben látok, sétálok el egy jól nevelt/szocializált Bull típusú mellett mint egy neveletlen/szocializálatlan kistestű kutya mellett és sajnos az utóbbiból van bőven.
2021. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!