Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félsz a pitbulloktól? Ha igen...

Félsz a pitbulloktól? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pitbullom és nem értem miért félnek tőle. (Nagyon barátságos és jólnevelt kutya)

2021. jún. 15. 08:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

#21, nem a cerberostól hoztál véletlenül kutyát? Lehet hogy mellé lövök, de nekem mindkét kutyám onnan van/volt és ismerősnek hangzik amit leírtál.

2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
31: nem, ez egy kis vidéki menhely, és a nő, akiről írtam, úgy van velük kapcsolatban, hogy tőlük IS vállal ideiglenesbe/rehabilitációra bullokat. De máshonnan is, nem kötődik egy szervezethez.
2021. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően nem félek semmilyen kutyától, a futtatóban is rendszeresen bandázik a kutyám (németjuhász) pitekkel. Mondjuk feltételezem is, hogy oda csak jól nevelt, normális kutyát visznek le.


Ha pedig hörögve vicsorogva szalad felém egy 20 kiló feletti kutya, akkor mindig az az első reakcióm, hogy lefosom a bokámat, függetlenül a fajtától, mert mindegyik kutya tud harapni, nem csak a pitbull.

2021. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%

A sajátunktól max akkor félek, ha fel van puffadva. Ő rácáfol arra, hogy a nők nem szoktak fingani.


Másétól akkor félek, ha Lakatos Alehandró a gazdája vagy egyéb alkalmatlan egyén.

2021. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
46%
Két ilyen kutya mellett nőttem fel, mai felnőtt fejjel nem tartanék ilyen típusú kutyát. Nem kaptak kimagasló nevelést (akkoriban nem tehettük meg kutya suliba járatni), sétáltatni sem tudtuk őket megtanítani mert nem tudtak viselkedni. Hihetetlen erővel húztak, neki ugrottak minden kerítésnek. Szóval (ha szomorú, ha nem) a telken élték le az életüket, de ott tudtak szabadon rohangálni, volt bőven hely nekik és egy óriási kutyaház is. A lakásba is bejöhettek ha rossz idő volt kint vagy túl meleg. A szobatisztaságot nagyon sokáig kellett tanítani nekik, állatokkal szemben dominánsak, támadnak. Később lett egy kis termetű szoba kutyánk is, ő neki mondjuk rengeteget tűrtek, mert imádott parancsolgatni a nagyoknak. A gazdájuk az szó szerint Isten nekik, szóval nagyon tudnak örülni, nagyon lelkis kutyák, támogatást igényelnek. Úgy boldogok ha szeretve vannak, szóval egyáltalán nem vérengző állatok. A többi állat iránti tiszteletre már gyerekkorban tanítani kell, a sétára is. Mi ezt rontottuk el. Rengeteg idő és tanítás ez a kutya és mindig kiválaszt magának egy gazdát a családból. Emberre, egyébként sosem támadtak rá még a postást is beengedték.
2021. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyedül vagyok vele, nem félek. De ha háziállat vagy gyerek van a közelben, rászegezném a vadászpuskát.
2022. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!