Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 0-24 vonyítós kutyára valami...

0-24 vonyítós kutyára valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szomszédaink 3 napja elmentek nyaralni, a kutyájuk azóta (nagyon kis szünetekkel) megállás nélkül vonyít a kertben napközben is és este is.


Járnak hozzájuk napi 1x etetni, de nem foglalkoznak vele, csak megetetik, aztán elmennek.


A szembe szomszéd már mondta, hogy nagyon unja és ha még 1 hétig ezt kell hallgatnia, akkor tuti bedob neki valami altatót vagy valamit a kajában.


Engem is borzasztóan idegesít, mert pont a szoba ablaka alatt vonyít monoton hangon én meg dolgoznék, de ettől függetlenül nem bántom, inkább a szomszédot rúgnám fel.


Amikor kint voltam a kertben akkor "foglalkoztam vele", megsimogattam meg amikor hozta a labdáját eldobáltam neki amennyire tudtam kerítésen keresztül, de amint bejövök a házba megint rákezd. Most is órák óta nyomatja, nem fárad el.


Attól függetlenül, hogy baromira irritál engem is, nem szeretném ha baja lenne, elég sok erre a feljelentgetős szomszéd és mérgeztek már meg folyton ugatós kutyát is.


Szóval mit tudnék tenni? Gondolom ha a jegyzőnek szólok, annak van egy átfutási ideje, szóval nem történik semmi. A szomszédok sem hiszem, hogy hazajönnek külföldről mert vonyít a kutya.


Valakinek valami ötlet?


2021. aug. 10. 11:56
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a f*szomba haladsz tovább a lakásodban? Nem azért veszel meg 40m-100m forintba egy kertes lakást,hogy az egész zengjen a SZOMSZÉDOK kutyáitól.

Akinek kutyája van se kell,hogy bioriasztónak használja.Akkor kell ugatnia,ha bejön valaki.Nem 0-24.

És nem nekem vesz kutyát,hogy egész nyáron én hallgassam vagy megfulladjak a csukott ablakok miatt a lakásomban.

Utálom az összes ilyen kutya tartót..

2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
25%
A hangfalnak meg az a dolga, hogy tuc-tuc mulatóst bömböltessen egész nap. A nyitott ablakon át. A házad felé fordítva.
2021. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
17%
21# nem a lakásomban haladok, hanem a kerítés mentén, ahol esetleg van kutya és ugatós.:)
2021. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
37%

Rád hívom a rendőröket miatta és nem nekem lesz belőle bajom.

De kutyáért sajnos nem lehet hívni senkit,de sebaj.Van rá kevésbé humánus megoldás..:D

2021. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
28%

21#

Milyen kutyatartó a kedvenced? Kertes házban élek. Itt mindenkinek van kutyája, és bizony ugat mindegyik. Amikor kutyákat sétáltatnak zeng az egész utca. És ez így van este is mikor elmegy egy biciklis vagy bárki.

2021. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
73%

És ezért is utálják annyira a kutyásokat. Nulla felelősség, hatalmas mellény. Zavar másokat? És?

Aztán csodálkoznak, hogy berepül a tégla a kocsi ablakán.

2021. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég durva 26-os.
2021. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
49%
25,az amelyik kitömött kutyát tart,vagy normálisan tartja azt.Lehet ugattatni a bodrikat,ha nem sajnálja őket valaki.Bár ilyeneknek csak fogyó eszköz úgyhogy édes mindegy.:)
2021. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
29%

28#

Én szeretem a kutyámat és nem fogyóeszköz.

2021. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%

A durva az, hogy valaki nem tud nyitott ablak mellett aludni, mert a szomszéd kutyája 10 percekre hagyja csak abba az ugatást. Ők le vannak szarva. De ha be akarod jelenteni, akkor az 3000 Ft a jegyzőnél és nincs garancia, hogy történik is valami.

Épp ezért jó a tuc-tuc analógia. Csak képzeld el, hogy nem lenne lehetőséged bejelenteni a hangos zenét éjjel kettőkor, csak egy hivatal foglalkozna ezzel, pénzért, hetekkel később.

Na kb ilyen kilátástalan az is, amikor a kaffogó-vonyító-hörgő ebek miatt nem tud valaki aludni. De az rendben van, hisz a kutya dolga az ugatás!

Gyűlölöm az embereket.

2021. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!