Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 0-24 vonyítós kutyára valami...

0-24 vonyítós kutyára valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szomszédaink 3 napja elmentek nyaralni, a kutyájuk azóta (nagyon kis szünetekkel) megállás nélkül vonyít a kertben napközben is és este is.


Járnak hozzájuk napi 1x etetni, de nem foglalkoznak vele, csak megetetik, aztán elmennek.


A szembe szomszéd már mondta, hogy nagyon unja és ha még 1 hétig ezt kell hallgatnia, akkor tuti bedob neki valami altatót vagy valamit a kajában.


Engem is borzasztóan idegesít, mert pont a szoba ablaka alatt vonyít monoton hangon én meg dolgoznék, de ettől függetlenül nem bántom, inkább a szomszédot rúgnám fel.


Amikor kint voltam a kertben akkor "foglalkoztam vele", megsimogattam meg amikor hozta a labdáját eldobáltam neki amennyire tudtam kerítésen keresztül, de amint bejövök a házba megint rákezd. Most is órák óta nyomatja, nem fárad el.


Attól függetlenül, hogy baromira irritál engem is, nem szeretném ha baja lenne, elég sok erre a feljelentgetős szomszéd és mérgeztek már meg folyton ugatós kutyát is.


Szóval mit tudnék tenni? Gondolom ha a jegyzőnek szólok, annak van egy átfutási ideje, szóval nem történik semmi. A szomszédok sem hiszem, hogy hazajönnek külföldről mert vonyít a kutya.


Valakinek valami ötlet?


2021. aug. 10. 11:56
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
82%

Akkor mondok még egy példát. Volt egy kistestű kutyám, ő is mentett volt. Benti kutya volt. Nyáron hagytam, hogy kint éjszakázzon. Majd egyik reggel szólt a szomszéd, hogy alig aludtak tőle, mert vonyított. Tüzelt akkoriban és vonyított. Onnantól kezdve többet nem hagytam, hogy kint, mert zavart valakit.

Na ő nem ilyen EMPATIKUS. Este 11-kor bőgeti a motorját, rendszeresen.

2021. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

41! De ez lenne a normális. Ugyanígy nekem sem kijárósak a macskáim, a ház nagy, vannak bútorok, játékok és mászókák. Az egyik 18 éves. De egyrészt féltem őket, másrészt meg engem is idegesítenek a kijárós macskák, hiaba szeretem a macskákat.


A veteményesem rendszeresen tele volt sz.rva, a palántáim a hempergéstől eltördelve. A madáretetőmnél is folyamatosan legyeskedtek, plusz valamelyik megszült tavaly a szerszámos házunkban. Emellett valamelyik kandúr lepisilte rendszeresen a hintaágy szivacsát, ki is kellett dobni.


Nem értem emberek miért nem tudnak úgy élni, hogy tekintettel legyenek a másikra. Vonatkozik ez a folyamatos kutyaugatásra, macskákra, gyerekekre és mindenre amivel folyamatosan zavarunk másokat.

2021. aug. 11. 09:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!