Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Figyelt kérdés

[link]


Szörnyű :( Én végig könnyeztem az egészet(vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?) Szegény kutyusok végig nyüszítettek :(. Mit szóltok ehhez?


2010. szept. 1. 19:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%
már a csapódás is hogy fájhat nekik..édes istenem:(
2010. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 riita. ***** válasza:
25%

Hát figyeljetek.

Tény,hogy állat kínzás és egy mocskos állat lehet ez az "ember" meg még élvezi is.

De a kutyának lehet,hogy jobb lett így..nem kerül sintér telepre,nem rugnak bele az utcán és sorolhatnám még hanem picinek meghalltak..

Néha figyeljük azt is,hogy van-e benne egy csepp jó dolog is,bár nem tudom,de tényleg borzalmas volt végig nézzni..

2010. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam még a szemük sem volt nyitva olyan picúrok voltak :/ Am jól halottad a végén tényleg kinyögött egy "bocs"-ot, aki felvette az is jót röhögött :@
2010. szept. 1. 19:47
 14/29 A kérdező kommentje:

a 2 kutyuli szegényke nagyon nyüszített :((


1.2 nak: Nem kötelező megnézni,főleg hogy már ott van a címe is tudják,hogy valami rossz lesz....

2010. szept. 1. 19:49
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
de még mikor dobálta őket akkor elkezdi,hogy hűűű.. a krva anyját én is hűűznék mikor belefolytanám a vízbe:D:D
2010. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
De am... amikor dobta az első kutyust, akkor látszott egy pici ideig az arca O_O
2010. szept. 1. 19:51
 17/29 anonim ***** válasza:
69%
Bírom az emberi képmutatás mértékét... kíváncsi vagyok, hogy azok közül, akik itt sajnálkoznak néhány állaton, hányszor léptek már át hajléktalanokon, vagy kívánták őket a pokolba?
2010. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Már keresik a csajt meg a pereputtyát. Először Bulgáriára tippeltek, de aztán rájöttek, hogy ez nálunk történt meg.


Annak, aki azt írta, hogy a kutyák jobban jártak (kedves hangvétel, nem lehúzós, vagy ilyesmi): a kulcsszó a megelőzés. Nekem két ivartalanított szukám van. Ha valakinek nincs pénze ivartalanításra, tartson kan kutyát, vagy ne tartson egyáltalán állatot. Senki nem fog a fejéhez pisztolyt, vagy tévedek?

És vannak állatmenhelyek, barátok, ismerősök. Talán valaki befogadott volna akár csak 1-et is.

2010. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%

19:53

én téged kívánlak oda, ez a komment nem ide tartozik,szóval el lehet húzni. A kutyák nem tehetnek semmiről,de a legtöbb hajléktalan igen,hogy oda jutott ahova! és nem inni kéne hanem tenni valamit,hogy jobb legyen neki,,,ennyit rólad.

2010. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 riita. ***** válasza:

Tessék:

[link]


És szerinted ezek az emberek majd pont gazdát fognak keresni a 6 vagy 7 kutyának ami született??

Áhh dehogy is.

A menhelyen vagy az utcán köttek volna aki és a menhelyen nehezen képzelem,hogy mind a 6-7 kutyát elviszik.

Bár ne legyen igazam és már kár is ezen vitázni,de kétlem,hogy szerető gazdik után keresgéltek volna ezek az 'emberek'..

De biztos nincs igazam.

2010. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!