Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Figyelt kérdés

[link]


Szörnyű :( Én végig könnyeztem az egészet(vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?) Szegény kutyusok végig nyüszítettek :(. Mit szóltok ehhez?


2010. szept. 1. 19:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
akkor is az istenért kell erről videót csinálni!! csak provokálni akarja a népet,na majd ha valaki elkapja lesz neki ne mulass..azt is kívánom neki.
2010. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Úristen, hogyan lehet valaki ilyen? Őt kéne inkább folyóba fullasztani, nem azokat az ártatlan kutyusokat. :( Hülye, szemét, k.öcsög, kurv@!
2010. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Senkit nem zavar, hogy ezt a videót már feltették ma ide?
2010. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem amikor a vízbe csapódik, akkor kitörik a nyaka, nem véletlenül dobálta őket jó magasra föl, amennyire csak tudta. Mikor vizet ért akkor már nem nyüszített ,így valószínű kitörik.

Amúgy ha elkapják a csajt és meg akarják büntetni, akkor csak annyit kell kérdeznie, hogy legközelebb vihetem magához a 6-7 kiskutyát, fölneveli tisztességgel? Vagy inkább ez jobb sors nekik? El lehet gondolkozni...Nem pedig sírni hogy jajj szegény kiskutya. Persze hogy szegény, meg szép meg minden, de ez mennyivel jobb megoldás, mintha kitennék az útszélére, és a gyerekek megkínoznák vagy stb. Szerintem ez eléggé diszkrét; sőt, még a végén bocsánatot is kér.

2010. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Igen.Szinte láttam a szomosuságot-a röhögése mögött-. Ez élvezte amit csinált, amugy ez nincs 18éves ahogy elnéztem. továbbá ha szomorú lett volna nem került volna felvételre az eset... Akkor sírt volna csendben, és ha sajnálta volna őket inkább mennt volna addig míg be nem fogadja valaki. Lett volna esze hogy ivartalanítsa... Hasonló sorsot kívánok neki... AMugy nem hinném hogy védeni kéne, hogy még jó hogy igy csinálta, meg jobb nekik így, meg hogy direkt magasra dobta . nem hinném hogy vízbeéréskor meghalnak. Amugy ez, ha pl halakrol beszélünk kb olyan megoldás mintha lehúznánk a budin a menthetetlen halat eutanázia miatt. ez nem jó, nem hal meg rögtön,még szenved, oda kell vágni valami keményhez sajnos, legvégső, menthetetlen esetben. a kiskutyáknak ugyan ógy még szenvedés ez. az ilyen állatkinzókbol lesznek késöbb a gyilkosok... NEm hinném h a szülei tudtak erről. lehet ők pont az említett útszéli kiskutyák akiket a gyerekek kínoznak. hát, lehet hogy a csaj is találta azt kiment dobálódzni velük...Szánalmas ribi
2010. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
21:08 jaaa azt nem láttam,hogy ő is feltette :P. Remélem elkapták azt a ......
2010. szept. 2. 13:12
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, akik szerint ez "kegyes" halál, ha valaki csecsemőket dobálna így a vízbe, akkor már nem járna a szátok, mi? K*rvára leszarom, hogy milyen helyzetben vannak, meg milyen emberek, aki úgy dobál ÉLŐ, ÉRZŐ LÉNYEKET, mint a babzsákokat, az rohadt szemét g*ci! Megjegyeztem a kis k*rva arcát, és ha valahol meglátom, lecipelem 1 pincébe, és egyenként vagdosom le a mocskos ujjait, amikkel ezt művelte! Volt az utcánkban 1 banya, aki szintén olyan rettenetesen szörnyű helyzetben élt, hogy 8 macskája volt, és a kölyköket születésük után hideg vízbe tette. Azon is ki voltam akadva, és mérges is voltam, de azért ez már sokkal több annál! Az ilyen mocskokat ki kell irtani! Szívtelen köcsögök!
2010. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

kedves "ma 16:39"


Kérlek akkor adj pénzt rá,hogy felneveljek 7-8 kiskutyát, vagy hogy megműttessem a kutyámat. Kutya kell, mert a riasztó drága, a környéken meg sok a betörés. Ha neked kéne rá pénzt adni, akkor már nem lenne ekkor a a szád fogadok -.-'

2010. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!