Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az önvédelem is bántalmazásnak...

Az önvédelem is bántalmazásnak vagy kínzásnak számít?

Figyelt kérdés
Szabadon volt engedve,vagy kiszökött.Már voltam orvosnál,össze öltögettek és kaptam egy pár injekciót,most értem haza,de feljelentéssel fenyegetőzik a szomszéd.Nyílván nem hagytam annyiban,elzavartam,de ha tényleg én leszek a végén a ludas legalább fel szeretnék rá készülni...

2021. okt. 30. 20:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező, jól tetted, hogy agyonbökted...


A szomszéd meg jobban tenné, ha csendben maradna, mert már eleve az 300 ezer, hogy kint volt az agresszív dögje, másodszor meg ez nemhogy veszélyeztetés, hanem súlyos testi sértés, amiért szép kis letöltendőt lehet kapni.

2021. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kérdező! Jelentsd fel! Egy nagyösszegű birságot biztos, börtönt lehet, hogy kap. Az állattartástól meg eltilják, ami fontos, hogy ne ismétlődhessen meg ilyen, akár egy gyerekkel.
2021. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!