Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik az idős kutyám, mit...

Nem eszik az idős kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kan vizslám, és történt egy kisebb baleset. Előző héten, vasárnap volt bárány vágás, és ugye a bundát be szokás sózni hogy ki engedje a vizet. Nem teljesen biztos de a jelek arra utaltak hogy valamit csinálhatott a bundákkal amikor kiengedtem, mivel rengeteget ivott, enni meg nem nagyon akart. Viszont azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Tudom az én hibám, nem szabadot volna kint hagyni a bundákat. Hívjak dokit, vagy visszajön majd az étvágya? Nagyon aggódom érte.

2021. nov. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
6%
Ebből sajnos altarás lesz
2021. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%

Te mar lassan egy hete nezed, ahogy nem eszik a kutya? Mi bajod van neked?

Azert, mert 13 eves, meg nem kene hagyni meghalni a te hulyeseged miatt.

Tessek allatorvoshoz vinni.

2021. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

Sómérgezés...?

Tünetek: étvágytalanság, bágyadtság, hányás, hasmenés, szapora légzés, gyakori vizelés, habos nyálzás, száraz nyálkahártya, súlyos eset: rángógörcs.


Hívj dokit, mielőbb.

2021. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%
Rokonod ha beteg lesz, hagyod azt is meghalni, orvos nélkül?
2021. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
97%
Mostmár hívj orvost, eleget vártál arra, hogy visszatérjen az étvágya, közel egy hét telt el azóta.
2021. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Elakadt a belében a megrágott szőr, te meg sajnálod az orvosra a pénzt.
2021. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Azért nem kell ennyire ütni engem, rendben van a kutya csak nem eszik túl sokat. Nem a hányásába fuldoklik én meg röhögök rajta. Holnap reggel elviszem az orvoshoz.
2021. nov. 19. 17:01
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

"azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Nagyon aggódom érte." vs "rendben van a kutya csak nem eszik túl sokat"


Most akkor rendben van vagy nincs? Ha te nem eszel egy hétig, akkor azt hogy értékeled? Rendben vagy vagy nem?

2021. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
96%

Azért az ember már másnap,legfeljebb harmadnap minimum egy hívást megejt az állatorvossal,ha nem eszik az állat..

Mit gondoltál,ha egy hétig nem eszik rendesen majd magától rendbe jön? 🤨

2021. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam. Napi fél/egy konzervet eszik az eset óta, előtte napi 2-3 konzervet evett. Ezen kívül kunyerál, és ha a sajátomból adok neki akkor megeszi. Ezért nem értem a hatalmas felháborodást. Szerintem nincs annyira felelőtlen ember ha a kutya egy hétig SEMMIT nem eszik akkor nem viszi orvoshoz.
2021. nov. 19. 17:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!