Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik az idős kutyám, mit...

Nem eszik az idős kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kan vizslám, és történt egy kisebb baleset. Előző héten, vasárnap volt bárány vágás, és ugye a bundát be szokás sózni hogy ki engedje a vizet. Nem teljesen biztos de a jelek arra utaltak hogy valamit csinálhatott a bundákkal amikor kiengedtem, mivel rengeteget ivott, enni meg nem nagyon akart. Viszont azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Tudom az én hibám, nem szabadot volna kint hagyni a bundákat. Hívjak dokit, vagy visszajön majd az étvágya? Nagyon aggódom érte.

2021. nov. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem vállalnak, még csupasz seggre is, aztán mennek FB-re a tarháló postok ha nincs lóvé.


Oltva van egyáltalán a kutya? Félve kérdezem meg ezek után....

2021. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
91%
#20, még sajnos ez sem igaz. Az olcsó konzervek nagyon magas mennyiségben tartalmaznak sót (az egyéb ízfokozók mellett), így csöppet sem kímélő ételek.
2021. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak ront a helyzeten. Azt gondoltam legalább semmi ilyesmi sincs benne. Ettől függetlenül a lehető leghamarabb orvosra van szüksége.
2021. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok esélyt adok a kutyusnak. Majd a kérdező kitalálja hogy Bivalybasznádon él, a legközelebbi orvos is 100-200 km-re, és hétvégén amúgy sem rendel. Sajnos olyan érzésem van hogy a kutyus sorsa megpecsételődött :(
2021. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Azért ne temessétek még, szegény kutya már mindenen túlment. Egyébként ahogy olvasom nagyon felelőtlennek tartotok és most már nem is tudom magam kimosni semmivel, de nincs is kedvem vitatkozni. Elismerem el kellett volna vinni orvoshoz, de hülye fejemmel azt gondoltam jobban lesz, mivel nem látszott/látszik rajta semmi azon kívül hogy sokat iszik. Egyébként minden oltása megvan és orvos is havonta nézi plusz vitaminokat, csonterősítőt és idegrendszert segítő gyógyszereket is kap. Fajtiszta kan vizsla egyébként, bent alszik az ágyban mellettem most is. Holnap amint nyit a rendelő leviszem a dokihoz.
2021. nov. 19. 19:38
 26/47 anonim ***** válasza:
43%

"fajtiszta". Ez fel sem merült, hogy nem így lenne. Bár vannak aberrált emberek, akiknél ki tudja... De a fajtatisztától messze lehet.

Tudom, általános iskolai tananyag, minek kötök bele? Ki emlékszik már arra? Talán nem is jártál be órákra akkoriban.

2021. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Személyeskedj még egy kicsit hátha megsérted a kicsi lelkem. Hiszed vagy sem tenyésztőtől vásároltuk a kutyát, 2009-ben. De nem hiszem hogy neked kéne magyarázkodnom.
2021. nov. 19. 20:04
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kérdező, nem jól írtad ki a kérdést.


,,Félreérthető voltam. Napi fél/egy konzervet eszik az eset óta, előtte napi 2-3 konzervet evett. Ezen kívül kunyerál, és ha a sajátomból adok neki akkor megeszi."


- még így lehet is érteni, hogy egyébként jó kedvű és vártad, hogy másnap többet eszik. Azon lehet vitatkozni, hogy miért majdnem egy hetet vártál, miért nem csak pár napot, de mindegy is, mert holnap már viszed orvoshoz.


Ha így írod akkor azért más a helyzet, legalábbis nem kapsz ilyen válaszokat, hogy nézed ahogyan szenved.



Mihamarabbi gyógyulást a kutyádnak!

2021. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 28as.
2021. nov. 19. 21:01
 30/47 L.J 23 ***** válasza:
14%

Taps taps taps! Orvos luxus ??

Főleg egy vizslánál?? Öreg kutya vinni kéne orvoshoz.lehet nem lesz súlyos baja de megkéne nézetni

2021. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!