Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik az idős kutyám, mit...

Nem eszik az idős kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kan vizslám, és történt egy kisebb baleset. Előző héten, vasárnap volt bárány vágás, és ugye a bundát be szokás sózni hogy ki engedje a vizet. Nem teljesen biztos de a jelek arra utaltak hogy valamit csinálhatott a bundákkal amikor kiengedtem, mivel rengeteget ivott, enni meg nem nagyon akart. Viszont azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Tudom az én hibám, nem szabadot volna kint hagyni a bundákat. Hívjak dokit, vagy visszajön majd az étvágya? Nagyon aggódom érte.

2021. nov. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%

Alighanem sómérgezés.

Bár a konzeev se lehet a legjobb..

2021. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
55%

Azt hagyjuk is, hogy maga az incidens mit mutat rólad, mint gazdáról, emberről...

A kutya rosszul van, te meg csak nézed ezt!

Pláne komoly, hogy konzervvel eteted? Miért gondolom, hogy abból is a legmoslékabb verzióból, Chappy, Darling meg társai kap?

2021. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Kedvencem az a hozzáállás aki szerint aki nem pedigré konzervet vesz a kutyának az ne is tartson inkább, tudod nem mindenkinek van pénze a 600 forintos pedigré konzervre, ettől függetlenül nagyon szeretem a kutyám, és a legtöbb hozzászólónak igaza van, előbb kellett volna orvoshoz vinni. Gondolom téged pont érdekel hogy mit kap a kutya vagy inkább csak szeretnél kicsit szidni valakit. :)
2021. nov. 19. 17:52
 14/47 anonim ***** válasza:
55%

A Pedigree konzerv az egyik legszarabb, legpocskékabb. Tehát annál is rosszabb, olcsóbb, moslékabb étellel etetsz. Értem.

Inkább keress egy másik gazdát szerencsétlennek! Nálad egyszerűen nincs biztonságos, megfelelő helye.

2021. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Keress más kérdezőt akit baszogathatsz. Csókollak.
2021. nov. 19. 18:22
 16/47 anonim ***** válasza:
56%
Tudod nyuszika, se itt, se a való világban nem szeretik a felelőtlen, gerinctelen gazdákat. Ez van.
2021. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
60%
Szinte tudtam,hogy pedigree.Éljen a felelős,tudatos állattartás.Napi 3 pedigree,jöhet később az inzulin,az ízületvédő és a bűzmirigy pukkantás ha már nagyon fog zavarni a büdös s*gge.. 😅
2021. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
75%
Édes szivem, ha nem bírod a kritikát akkor ne írj ki kérdést. Én is csak ismételni tudom a többieket, hogy micsoda gerinc kell ahhoz, hogy várod a csodát, és nem viszed a kutyát állatorvoshoz. És ha elpusztul? Megvonod a vállad hogy ez van vagy mi? Neked hogy esne ha nagyon beteg lennél, és senki sem hívna hozzád orvost, mert majd rendbe jössz? Szégyelld magad.
2021. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
81%

Ja hogy még pedigree se! Anyám borogass.Melyik,tescos? Auchanos? Netán spáros? 🤣

Akkor az a kutya se Vizsla,csak valami vizsla szerű keverék szaporítótól.

Min csodálkozunk,hogy az állatorvoshoz ekkora luxus..

És de,tényleg ne tartson állatot aki nem tudja a minimumot biztosítani.Ami a normális étkezés és a féregtelenítés ami tuti szintén nincs nála.


Gyereket se vállal az ember vajas kenyérre.

2021. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez sómérgezés. Orvosra van szüksége a kutyának.

És bár rémes az amivel eteted, talán most ez a szar segít megmenteni az életét, ugyanis pont nem terheli le, híg szar az egész. De ez nem azt jelenti, hogy nem lenne jobb normális eledellel etetni, és amint látod hogy valami nincs rendben orvoshoz vinni.

2021. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!