Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik az idős kutyám, mit...

Nem eszik az idős kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kan vizslám, és történt egy kisebb baleset. Előző héten, vasárnap volt bárány vágás, és ugye a bundát be szokás sózni hogy ki engedje a vizet. Nem teljesen biztos de a jelek arra utaltak hogy valamit csinálhatott a bundákkal amikor kiengedtem, mivel rengeteget ivott, enni meg nem nagyon akart. Viszont azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Tudom az én hibám, nem szabadot volna kint hagyni a bundákat. Hívjak dokit, vagy visszajön majd az étvágya? Nagyon aggódom érte.

2021. nov. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
13%
Hát te tudod, én befejeztem..... a véleményem nem változott.
2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Nyilván láthatlanba könnyű dolgokat írni, de hidd el a kutyának nincs rossz dolga. Megpróbálok neki mindent megadni amit tudok. Abban teljesen igazatok/igazad van hogy későn vittem orvoshoz, ezt elismerem és nem is fordul elő többször.
2021. nov. 21. 12:10
 43/47 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, nekem akkor kicsit megszakadt a szívem. Nyugodtan köpködhetsz rám, nem érdekel. Nekem kiskutyám van. De a család annyira szereti, hogy mi már akkor aggódunk ha nem jön velünk labdázni, vagy ha kicsit elvonul. Soha, de soha nem tudnék olyat elképzelni, hogy ha beteg lenne, nem azonnal vinném orvoshoz. Olvasni azt, hogy te egy hét után vitted el, a szívem szakadt meg. Nem tudhatod mit érzett a kutyusod, nem ember hogy szólni tudjon neked hogy rosszul vagyok. Te vagy a felelős érte, neked kell figyelned ha valami nem stimmel vele. Ez nagy felelősség. Mások is ezért szóltak le téged, mert ők is annyira szerethetik a kutyájukat, mint én az enyémet.
2021. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
50%

Örülök, hogy jól van a kutyád és köszi, hogy megírtad.


Miért bántjátok a kérdezőt amúgy?


Elismerte, hogy előbb kellett volna vinnie, de a kutya nem szenvedett csak kevesebbet evett. Napi fél egy konzervet illetve amit kunyerált még pluszban.


Ha egy hét alatt egyetlen konzervet evett volna, abban az esetben érthető lenne ez a támadás.

2021. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
75%

Amiért eleve nem úgy eteti ahogy kellene.Előbb vagy utóbb más hiány betegségekkel is rohangálnia kell majd az orvoshoz és akkor is ide fog írni,ahogy mások is.

És akkor is el fogja mindenki mondani,hogy mi okozhatja a problémát és akkor is meg fog rajta sértődni ő is.Ez ilyen gyakoris dolog..

Segítség kell,de senki ne közölje ha valamit nem jól csinálsz.

2021. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Szerintem hogy mennyi ideig él egy kutya az nem attól függ hogy mennyibe kerül a táp amit veszel neki. Gondolod hogy mindenki megengedheti magának a fressnapf-os elit tápokat? "Szegény" kutyámnak 13 éve alatt semmi baja nem volt a szerinted szuperócska halálos tápoktól, de sokszor vettem neki drágábbat is. Egyébként ahogy előbbi válaszomban is leírtam kap egy raklapnyi vitamint, csonterősítőt, kálciumot orvos felírására szóval gondolnám hogy semmivel nem kap kevesebb vitamint mint amennyit kellene.
2021. nov. 22. 07:15
 47/47 anonim ***** válasza:
57%
45.Honnan lehet tudni, hogy a kérdező nem jól eteti a kutyáját?
2021. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!