Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik az idős kutyám, mit...

Nem eszik az idős kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kan vizslám, és történt egy kisebb baleset. Előző héten, vasárnap volt bárány vágás, és ugye a bundát be szokás sózni hogy ki engedje a vizet. Nem teljesen biztos de a jelek arra utaltak hogy valamit csinálhatott a bundákkal amikor kiengedtem, mivel rengeteget ivott, enni meg nem nagyon akart. Viszont azóta maximum egy fél konzervet nyámmog el, bármit rakok elé nem eszi meg. Tudom az én hibám, nem szabadot volna kint hagyni a bundákat. Hívjak dokit, vagy visszajön majd az étvágya? Nagyon aggódom érte.

2021. nov. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Szia!


28. válaszoló vagyok.


Hogy van a kutyád? Kiderült mi okozza a gondot?

2021. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
32%
Nem fog válaszolni......
2021. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Hogyne válaszolnék. Levittem a dokihoz, nem vagyok gyógyszerész de valami olyan szert kapott ami felgyorsítja az anyagcseréjét.

A kutya nagyon élénk, a gyógyszertől történnek kisebb balesetek, de hála Istennek nincs semmi baja. Próbálom etetni, kezd visszajönni az étvágya, mostmár eszik rendesebben. Sok válaszoló félreértett, plusz kicsit túlzóan írtam meg a kérdést, de aki normálisan válaszolt annak köszönöm!

2021. nov. 21. 00:13
 34/47 A kérdező kommentje:
31# Sóval volt a gond, de a doki azt mondta hogy nem evett meg nagy mennyiséget, valószínűleg csak mehnyaldosta. Sokat iszik plusz a gyógyszer elvileg kipisilteti vele ha még van benne só.
2021. nov. 21. 00:15
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom továbbra is az occsó tescos, spáros konzervet kapja...
2021. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nem, azóta a saját emberhúsom adom neki csak a te kedvedért.
2021. nov. 21. 01:34
 37/47 anonim ***** válasza:
29%
Attól még nem változtat a tényen hogy egy felelőtlen, szívtelen gazdi vagy. Nagyon örülj neki hogy szegény kutyád megúszta. De a stílusodból nem tudsz kibújni ahogy elnézem....
2021. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Mondja az, aki már a kérdés kezdete óta személyeskedik, és minden módon sérteget vagy engem vagy a kutyát.
2021. nov. 21. 10:27
 39/47 anonim ***** válasza:
33%
Én gondoskodok a kutyámról. Nem hagytam szenvedni mikor láttam hogy fáj a lába. Elvittem rögtön orvoshoz. Úgyhogy szerintem inkább te maradj nagyon csendben, én halálra szégyellném magam a helyedben.
2021. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Nem szenvedett a kutya egy percig sem. Nem volt étvágya. Az meg hogy te ezt úgy fogtad fel hogy én direktbe kínzom a kutyát és nem etetem az már a te bajod.
2021. nov. 21. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!