Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom jobbá tenni a...

Hogy tudom jobbá tenni a kutyám kint létét?

Figyelt kérdés
A kutyám egy tacskó keverék holnap lesz 5 éves. Már négy éve van nálunk viszont a szüleim soha sem engedték hogy a házban legyen hiába kérleltem. Kint egy óriási panel háza van, mindig tesze be neki egy régi bunda kabátot vagy van mikor sunyiba, ha senki sincs otthon behívom a házba hogy melegedjen. Eddig a teleket én szerintem simán bírta, viszont most már novemberben látom hogy vacog ezért mindig gyorsan tessékelem be a házába. Elfogadok bármit amivel melegebb lehetne neki a háza vagy linket is küldhettek nem sima kutya takaróval hanem valami melegítővel vagy nem tudom vagy valami, és bármi tippet fogadok, ha valamit ne csináljak vagy bármi:)

2021. nov. 22. 20:41
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
61%

19

Egy jól szigetelt ház mindent megolt. A tacskó erre az éghajlatra lett kitenyésztve szívós fajta. Természetesen nem azt mondom, hogy tedd ki a -10 fokba ház és szalma nélkül, csak azt, hogy a tacskót lehet kint tartani.

2021. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
54%
A vadász kutyákat pláne ha van benne valami hideg tűró keveredés simán lehet kint tartani.
2021. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
88%
En csak annyit tudok, hogy a nagypapam vadasz volt, vizslai es tacskoi voltak, de mar az o apjanak is. Nem tartottak kint oket telen, szerintem nem veletlenul.
2021. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
92%
Adhatsz neki meleg kaját, pl. húsleves, fűszer nélkül , hús, zöldségek.
2021. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
85%
*fűszer nélkül, vagyis főzz neki
2021. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása előtt a farkaskonyha webhelyén elérhető vetbed 90°-on mosható ízületkímélő kutyafekhelyre gondoltam. A leírás szerint melegít és száraz marad.
2021. nov. 22. 21:42
 27/60 anonim ***** válasza:
72%
Szalma, nem ruha. Az egy benti fekhely egyebkent is, nem kintre valo. Na meg cseszheted az izuletkimelo dolgot, mert alapbol kint van a kutya. Az o izuletein nem segit semmi, csak a bent tartas.
2021. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

27

Jó már tudom hogy szalma kell, de nem segítettél semmit köszi. Mondhatod hogy benttartás, de mit csináljak? Legalább próbálom a legjobbat kihozni ebből.

2021. nov. 22. 21:52
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne vedd fel a kötözködést: aki nem hülye, az felfogta hogy a szüleid nem engedik, de te segítenél a kutyuson ahogy tudsz. Mekkora a kutyaház ajtaja? Ha nincs még rá hőfüggönye, kétezer forint körül mát lehet kapni, rengeteget segít hogy ne legye hideg a házban. A kötözködőnek meg csak mondom, azt az anyagot, amit kérdező panelnak hív, szigetelésre találták ki...
2021. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
32%

De miért nem opció egy normális kutyaház megvétele? Rendes szigeteléssel, szigetelt függönnyel? Tudom, erre költeni kell, nem olyan, mint otthon összetákolni maradékokból. Pénzt kiadni a kutyára pedig fájdalmas egy bizonyos réteg körében.

De továbbra is tartom: ha nem vagy hajlandó megfelelően tartani, inkább keress egy jobb gazdát neki!

2021. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!