Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom jobbá tenni a...

Hogy tudom jobbá tenni a kutyám kint létét?

Figyelt kérdés
A kutyám egy tacskó keverék holnap lesz 5 éves. Már négy éve van nálunk viszont a szüleim soha sem engedték hogy a házban legyen hiába kérleltem. Kint egy óriási panel háza van, mindig tesze be neki egy régi bunda kabátot vagy van mikor sunyiba, ha senki sincs otthon behívom a házba hogy melegedjen. Eddig a teleket én szerintem simán bírta, viszont most már novemberben látom hogy vacog ezért mindig gyorsan tessékelem be a házába. Elfogadok bármit amivel melegebb lehetne neki a háza vagy linket is küldhettek nem sima kutya takaróval hanem valami melegítővel vagy nem tudom vagy valami, és bármi tippet fogadok, ha valamit ne csináljak vagy bármi:)

2021. nov. 22. 20:41
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
45%

Ja persze,el is fogom hinni,hogy ha kutyaházra sajnálják a pénzt és beengedni se akarják akkor majd hű de prémium tápért és barf menükért fognak rohanni.

Még az oltást is szkeptikusan fogadtam,de most már azért madárnak se nézzük egymást.

2021. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Hogy mit és mit nem hiszel el, az már a te döntésed, a kutya házra sem sajnálják a pénzt mert mindenre amiből áll pénz lett adva, nehogy már jobban tudd te, mint én, aki itt van és mindent lát:) És igen képzeld prémium táp és nem barf menü, de nyers hús amit a kutya szokott kapni, azért mert nem engedik hogy bent legyen a kutya attól még gondolnak rá és foglalkoznak vele, ha nem vagy képes elhinni, az legyen a te gondod.
2021. nov. 23. 21:29
 53/60 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a nyers húst meg a tápot nem kellene keverni, vagy ez, vagy az.
2021. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező apukája saját kezűleg épített a kutyának egy házat, ha a szülőket nem érdekelné a kutya biztos nem építene neki. Nem feltétlenül azért nem vesznek házat a kutyának, mert sajnálják a pénzt, hanem a saját készítésűt jobbnak találják és lehet, hogy jobb is.
2021. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
69%
A kérdés alapján a kutya fázik, szóval valami mégsem oké.
2021. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
67%

Eddig nem fázott, legalábbis így szerepel a kérdésben. Szóval ebből nem az feltételezhető, hogy rosszul volt tartva és évek óta fázik kint és enni se kap, oltásai sincsenek.


Most fázik, ezért kért segítséget a kérdést kiíró.

2021. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írta a kérdező: "mióta ivartalanítva van ahogy észrevettem fázósabb lett"
2021. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
Meg ezt is írta: "most már novemberben látom hogy vacog"
2021. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
55%

Ezt is írta ,,Eddig a teleket én szerintem simán bírta,'


Nem azt vitatom, hogy most fázik,erre mindképpen kell megoldás.


Ha nem túlzó válaszokat mint ahogy írtam, hogy rendes kaját se kap, sőt oltásai nincsenek, nem törődnek vele. Onnan, hogy most mit lehet tenni, hogy ne fázzon, már el jutottak a válaszok oda, hogy több éve szenved a kutya.

2021. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy idősödik egyre fázósabb lesz!


Vetbed nagyon jó. Viszont ha a vizes kutya rajta fekszik magától nem szárad meg. Igazából a könnyen száradást úgy értik,hogy alapvetően hogy mosás után nekünk lakásban 1 óra alatt megszárad télen is, vagy ha nem használja a kutya,de télen vizes lesz nem igazán fog megszáradni csak ha beviszed a lakásba száradni.


Nem ajánlanám kintre azt.


Inkább szalma meg hőfüggöny.

2021. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!