Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott és nekemjött a 8...

Megharapott és nekemjött a 8 hetes pumi kutyusom, a kajára is morog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kutyusom és a spajzban szárítottuk a régi kenyereket ő erre elopottegyet én meg el akartam venni tőle és nekemjött. Aztán ezt gyakoroltuk és siman odaadta, majd később megint nekem jött. Ha a táljába kap enni ott nem morog, simogatni is lehet és nyulkalhatok is a taljaba.

Aztán meg ha valami rosszat csinált picit a fenekére csaptam és utána elkezdett morogni, rászóltam erélyesen hogy nem morog és megüttem az orrát. Aztán felém fordult. És elkezdte a kezem erősen nem játékból harapni.



2021. dec. 10. 15:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
71%
Ez aztán a nevelés példaképe.
2021. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
58%
Ezért nem kéne szaporítótól venni ideggyenge kutyát. Na meg ha már egy 8 hetessel sem bírsz (úgy hogy max pár napja lehet nálad, és már most agresszív) akkor minek van kutyád?
2021. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Hány hetesen lett elválasztva az anyjától?
2021. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
27%
Volt ilyen kutyája a hugoméknak, genetikailag nem normális az ilyen kutya! Lehet mert fajtiszta(?) vagy saját testvérével/anyjával keveredtek a szülei (?) ... A lényeg, hogy ez nem lesz jobb, csak rosszabb... Az ilyen kutya ha lenyugszik annál kezesebb, de egy hangos szó is felmérgeli, és vicsorog. Az biztos, hogy egy ilyen állatot nem hagynék a családba, akármilyen drága is. Mert ez már nem kutya kategória! Ink. egy veszélyes vadállat! A hugomékét is el kellett altatni, mert már annyira idióta volt.
2021. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Ja én meg köszönöm a bunkó hozzászólásokat, hozzaertők tippjei végett írtam, azt mindenki tudja mondani, hogy “szar vagy” de aztán valami jó tippet vagy segítséget senki nem tud mondani, ez meg az emberek nevelésének példaképe ;) ha annyira tudod mi jó én mi nem akkor írd le többől nem kérek :)
2021. dec. 10. 16:09
 6/56 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm 4-es

3-as 2 hete van nálunk szóval 6 hetesen

2021. dec. 10. 16:10
 7/56 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok! Egy szapistól vettél kutyát. 8 hetesnél hamarabb leválasztani is tilos!
2021. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
82%
Tenyésztőnél általában 12 hetes korukig vannak a picik...szaporítót támogattál...ha oltásai rendben lesznek, kutyaoviba, majd kutyasuliba vidd el.
2021. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
63%
Akkor állatkínzást követtél el te is és az a mocskos szaporító is. Ha ilyen helyről vettél kutyát akkor ne csodálkozz hogy ideggyenge és agresszív. Ettől függetlenül egy értelmes ember meg tudná nevelni. Te nem fogod tudni.
2021. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként nem kellene direktbe nyúkálni a táljába amikor épp eszik! Ezt egy nyugis kutya sem szereti! A te kutyád az a kategória, ami neveléssel nem fog megváltozni, még szakemberrel sem! Nem biztonságos, és soha nem is lesz az, és nem bízhatsz meg benne! Tapasztalat! Hogy akkor mi legyen vele, nem tudom, mert ezért elaltatni nem szabad! Főleg, hogy én a kutya elaltatást ellenzem, mert az egyenesen GYILKOLÁS, akármilyen az indok, akkor is! Esetleg szakemberrel formálni a kutyát? És azután nem ajnárgatni, hanem szigorú elkerített házőrzőnek tartani, erre lenne a jó! Tehát arra, amire született, amilyen a genetikai adottsága, arra képezni, és használni. Az biztos, hogy a kutyád az nem a kutyuli mutyuli babusgatás féle jószág, és soha nem is lesz az!
2021. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!