Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott és nekemjött a 8...

Megharapott és nekemjött a 8 hetes pumi kutyusom, a kajára is morog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kutyusom és a spajzban szárítottuk a régi kenyereket ő erre elopottegyet én meg el akartam venni tőle és nekemjött. Aztán ezt gyakoroltuk és siman odaadta, majd később megint nekem jött. Ha a táljába kap enni ott nem morog, simogatni is lehet és nyulkalhatok is a taljaba.

Aztán meg ha valami rosszat csinált picit a fenekére csaptam és utána elkezdett morogni, rászóltam erélyesen hogy nem morog és megüttem az orrát. Aztán felém fordult. És elkezdte a kezem erősen nem játékból harapni.



2021. dec. 10. 15:55
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Baszki neked teljesen elmentek otthonrol? Oltasai az osszes megvan😂😂 esetleg fotoban bizonyitanom is kell neked főnököm? Te meg inkább szépen tedd le a telefont, és inkabb gondolkozz mielőtt cselekszel

Üdv: én, az állatkínzó

Igazàn nagy állatkínás szegeny kutyanak a jo meleg agyban aludni es baratkozni OLTÁSSAL mas kutyukkal

Ha meg esetleg még valamj belekotni valo van tartsd meg magadnak. Jaj bocsanat epfelejtettem az ortotokra kotni h amugy szlovakiaban elek ha esetleg nem stimmelne minden a MO- szabalyokkal

2021. dec. 10. 19:14
 42/56 anonim ***** válasza:
69%

Persze, mind a 3 oltasa meg van. Mindegyik, amit 6, 8 és 10 hetesen kell kapnia...

Okos is vagy a felelős mellett... Ha már hazudsz, mint a vízfolyás, legalább ostobasagot ne állíts.

2021. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Hu debuta vagy Istenkem, ugen megvan az elso ketto oltasa es az allatorvos mondtah mar setalhatunk es ismerkedhet, direkt megkerfeztem! De amugy is ki vagy te itt nekem? Mit kepzelsz te, hogy ennyire fennhorsod az orrod. Mégcsak nem is valaszoltal ertelmesen a kerdesemre de belekotni beletudsz mindenbe! Torodj a magad dolgaival ha ertelmesen nem peobokativan nem tudsz kommunikalni
2021. dec. 10. 19:31
 44/56 anonim ***** válasza:
23%

Az 1. oltas kiöli az anyai immunitást. Védelmet nem ad. A 2. oltás szintén nem ad védelmet, csak elkezdi kialakítani az immunitást. A 3. oltás után lesz csak védett a kutya.

Te kis nagyon szerencsétlen, ennyi ésszel és felelősséggel, viszont ilyen egoval egyszerűen nem szabadna életekkel játszani!


Ez ugyan az az "állatorvos", aki azt mondta, higy hozd el 6 hetesen, holott ezt az állatbédelmi törvény tiltja?


Na ezért nem való ostoba kamasz csitriknek kutya...

2021. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

Na ebből az undorito szemelyeskedesbol mar most eleg. Alja emberkétn személytelenül persze azt tudsz! Ki vagy te nekem, hogy kamasz csitrtinek nevezz? 😂 simersz te engem? Inkább tedd le a telefont és elmélkedj el azon, hogy szemelytelenul a kerdesre nem valaszolva itt pattogsz nekem, merülj el magadban azt tanacsolom.


Üdv a 1 diplomás és eppen folyamatban levo 2 diplomas, dolgozó kamasz csitri😘

2021. dec. 10. 19:41
 46/56 anonim ***** válasza:
13%
Igen, diploma, hát persze. Helyesírás, mint olyan nem letezik neked. Felelősség nem létezik neked. Általanos iskolai és közép iskolai alap ismeretek hiányoznak. Kamuzd máshol a diplomádat! És vidd vissza szerencsétlen kutyát! Most még lenne esélye egy normális gazdára! 3-4 évesen, teljesen elcseszve már nem lesz!
2021. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Élj boldogan a saját valóságodban! Nem vagy te nekem senki, hogy magyarázkodjak, ha valamit nem hiszel. Èlj boldogan a saját valóságodban! Bezzeg a kérdésemre választ nem kaptam! Szarozni bárki tud. Vigyázz magadra! :) remélem az életben nem vagy ilyen, mert akkor tényleg sajnallak, illetve a téged körülvevőket is :)
2021. dec. 10. 20:25
 48/56 anonim ***** válasza:
53%

Persze, 2 diploma...hagyjuk már.

Egy közel 2 diplomás ember felfogná, hogy mi a gond azzal, amit itt 5 oldalon keresztül próbálnak megértetni veled

2021. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Még csak 1, a második készülőben, de ahogy gondolod. :) tanácsokat kértem nem ítélkezést!
2021. dec. 10. 20:48
 50/56 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem próbáld ki azt a harapást amit egy korábbi válaszoló írt.

Ismerős megtette, nem pumival ugyan, de bevált mert akkor arra a pillanatra fájt neki amit a gazdi okozott. Azóta kezes bárány. Csak egy pl amikor rosszat csinál, vagy megharap, mert ugyanis vissza adod neki, és ezáltal próbál alkalmazkodni. Amíg ő sétáltat téged, addig senki leszel. Ezt kell megfordítani, TE vagy a gazda.

2021. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!