Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fogadtátok el a kutyátok...

Hogy fogadtátok el a kutyátok elvesztését?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél van ez a kutyus, de gyakran járok oda. 15 éves és nagyon beteg. Ma láttam, de a szívem szakadt meg. Ma már nem várt minket a kapuban ahogy szokott. Annyira szeretjük őt, és ő is minket. Én is kisgyerek voltam mikor odakerült a nagyszüleimhez. Tudom ő nem ember, de annyi emlék köt hozzá. Nagyon tartok tőle ma láttam őt utoljára, vagy ha nem is így lesz, akkor sem fog sokáig élni már. Bár tudnék rajta segíteni és bár élne még néhány évet...Sírok...

Ti hogy vészeltétek át az ilyen helyzetet?


2022. jan. 22. 22:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az 59 és 45%-os válaszoló miért pontozza le az összes választ?


Teljesen normális hozzászólások jöttek, a kérdésre válaszolva. Egyik sem jelölhető nem hasznosként.

2022. jan. 23. 18:57
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos el kellett altatni a kutyát. Már véreset pisilt. Szenvedett nagyon.

Nagyon fog hiányozni....

2022. jan. 24. 17:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de amit először leírtál, abból nagyon ez jött le, hogy hamarosan el fog menni. Ha képes percekig csak a levegőt nézni, ha lelassul stb., ha ilyen tünetek egyre gyakoribbak, akkor el kell köszönni tőle.
2022. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyon sajnálom :( <3
2022. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!