Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnának tanácsot Bichon...

Adnának tanácsot Bichon Havanese tulajdonosok? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
A kutyusomat ( 8 hetes havanese) tegnap este hoztuk haza. Nagyon édes volt, jól is aludt viszont nem hajlandó a helyén aludni, csak mellettem az ágyban. A volt gazdája megengedte neki, hogy ott aludjon, ezért nem tudom, hogy ki fogom-e tudni nevelni belőle valamikor. Próbáltam este betenni a kosarába, mikor elaludt, de visszamászik az ágyba. Nem tudom mit csináljak, hogy maradta ott... A másik kérdésem, hogy a fenekét Ti hogy szoktátok mosni? Mert kicsit kakis volt neki mikor elhoztam és megmostam egy ronggyal,de még mindig nem az igazi...este akarom az egészet rendesen lemosni fürdetővel, addig felesleges,mert úgyis fog kakálni. A harmadik problémám a szobatisztaság...Hiába vettem neki almot, vagy tettem le egy rongyot, nem hajlandó oda menni...Légyszi aki tud segítsen:)
2010. szept. 14. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem a havanese az egyetlen hosszú szőrű kutya...;) hidd el megoldja, hacsak nem hasmenése van állandó jelleggel :S


tkja és chipje nincs a kutyusnak igaz?

2010. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem, nincsen chipj-e meg ilyesmije.

9:26-osnak: köszi, megnyugtattál:D

2010. szept. 14. 09:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy július 1 óta kötelező a chip minden kutyába, ami gazdát cserél...
2010. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!