Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol erről a kutyáról?

Ki mit gondol erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra irányul, hhogy hány embernek tetszik, hanem hogy ki mit gonol róla... hogy ismeritek a fajtát, mit gonoltok az általatok ismert kutyákról, ez a kutya mennyire szép a fajtához képest... stb. Felesleges mondani hogy: "ne érdekeljen ki mit gondol róla, te szeresd..." Szeretem minem féle képpen:D Senki nem lesz lepontozva, simán vélemény érdekel!


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 15. 20:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

nagyon édes kutyus:)

nekem a kedvenc fajtám. de sajnos nincs rá elég pénzem, hogy 100 ezer forintért vegyek egy ilyen kutyust:(

ezért csak egy bullterrier amstaff keverékem van a menhelyről:)

amúgy én erről a fajtáról rosszat még nem hallottam.

a zord külsejükhöz képest egy édes kis bújós kutyusok:)

gratulálok, nagyon szép kutyusod van:)

2010. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
a kutyus nagyon szép de van egy kiss szépség hibája hogy az egyik füle kissé kajla,amugy nagyon okos,aranyos kutyusok ha megfelelö képesen van nevelve.:)
2010. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Szia ! őszinte véleményt kérsz...hmm. nekem nemtetszenek a bullterrierek , nagyon csúnya hogy ennyire lapos és hosszú az orruk. engem taszít a fejének a kinézete. de nekem volt már keverék kutyám aki annak ellenére hogy csúnyácska volt, nagyon szerettem 9 évig és hatalmas fájdalom volt amikor elment. viszont azt remélem tudod hogy a kutyád HARCIKUTYA. legalábbis anno arra lettek kitenyésztve.és bízom benne hogy a képek nem utcán készültek hanem zárt kutyafuttatóban. mert ugyebár ilyen kutyát póráz nélkül ne fotózgass sehol.ezzel nem aztmondom , hogy egy vadállat, hanem azt hogy ha nem következetesen van nevelve adódhatnak problémák ...
2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudom, hogy harci kutya, és ki kell ábrándítsalak, mer igen is futtatón készültek a képek! A tacskók, csivavák előbb nekimennének, mit ő bárkinek! Volt már rá példa, és megadta magát! Ha vad lenne, vagy kiszámíthatatlan, nem engedném el.
2010. szept. 15. 20:52
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

Csak harci kutyát nem lehet közterületen sétáltatni, póráz nélkül? Hivatalosan egy kutyát sem lehetne. De amúgy nem a fajta a lényeg, hanem, hogy mennyire van megnevelve. Egy kistestű kutya is bele tud harapni a lábamba.

Nekem tetszenek a bullterrierek. Az embereket, kisgyerekeket nagyon szeretik. Okos kutyák, annyi, hogy elég makacsak és önfejűek.

2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
:D közterület... mármint utcán nem sétáltatom póráz nélkül! Dehogy... a képek mind kijelölt futtatón készültek, és csak ott van elengedve!
2010. szept. 15. 21:00
 7/33 Norczy ***** válasza:

Szia! Párom bullterrier fan tehát én ezért nem foglak leszólni. A fajta imádni való bohóc! Előbb támad rám az utcán 1 yorki mint bulli, max csak puszitámadást intéz felém ez a harci kutya.

Nem tudom mennyi idős de ráférne egy kis erősítés mert elég keskeny, a pofája is vékony szerintem nem elég széles a pofija. A fülének is állnia kellene. De ha fél évesnél fiatalabb még nem gond, de ha idősebb akkor tényleg ráfér a külső javítás (több mozgatás, játék amiben fejlődik az izma)

Amúgy gratula hozzá, édi kis jellemnek tűnik!

2010. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Mi olyan vicces azon, hogy azt mondtam "közterület"? Nem nagyon értem.

Mindegy. Amúgy nem neked írtam, hanem az egyik hozzászólónak, aki azt írta nem kéne harci kutyát utcán sétáltatni vagy valami ilyesmi.

Engem nem zavar, ha valaki póráz nélkül sétáltatja a kutyáját utcán, de csakis akkor, ha a kutya szófogadó és meg van nevelve.

2010. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

1. Másfél éves, a füle el volt törve, azért áll így. Tudom, hogy nem elég izmos, de nem régóta van nálunk, fajtamentéstől van, és fele ekkor vaolt, mikor kaptuk. Ahhoz képest nagyon szép már! :D


2. Nem neked írtam amközterületes dolgot, hanem az előtted szólónak, mert akkor jöttem rá, hogy városi utcákra gondol! És kijavítottam, hogy nem ott sétálunk! :D Köszi az eddigi válaszokat!

2010. szept. 15. 21:14
 10/33 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a kedvenc fajtám a búúterrier:), szerintem tök helyes a tied, szép dolog tőled, hogy örökbefogadtad. Mondjuk én már láttam a kutyádról képeket, mivel állandóan olvasom a bullterrieres fajtamentő topicot. Remélem nemsokára nekem is lehet.

Jó bullozást!

2010. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!