Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol erről a kutyáról?

Ki mit gondol erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra irányul, hhogy hány embernek tetszik, hanem hogy ki mit gonol róla... hogy ismeritek a fajtát, mit gonoltok az általatok ismert kutyákról, ez a kutya mennyire szép a fajtához képest... stb. Felesleges mondani hogy: "ne érdekeljen ki mit gondol róla, te szeresd..." Szeretem minem féle képpen:D Senki nem lesz lepontozva, simán vélemény érdekel!


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 15. 20:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon csúnya!!
2010. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igazi tündér:o) Olyan édes pofija van :o)
2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Igen, az én kutyusom! Senki nem bánt meg, tudom, hogy nem mindenki szereti az ilyen kutyákat, én sem szeretem az összes kutyafajtát! Amúgy igen, eléggé makacs, de ahhoz képes jól lehet bírni vele! :D És imádom! Amúgy nem feltétlenül venni kell az ilyan kutyákat, én sem vetem őt! keressetek rá a fajtamentésre!! Sok kutyuson segíthettek :D
2010. szept. 20. 08:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!