Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol erről a kutyáról?

Ki mit gondol erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra irányul, hhogy hány embernek tetszik, hanem hogy ki mit gonol róla... hogy ismeritek a fajtát, mit gonoltok az általatok ismert kutyákról, ez a kutya mennyire szép a fajtához képest... stb. Felesleges mondani hogy: "ne érdekeljen ki mit gondol róla, te szeresd..." Szeretem minem féle képpen:D Senki nem lesz lepontozva, simán vélemény érdekel!


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 15. 20:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szép kutyád van! Gratula ;) Nekem egy fekete szuka Német Dog-om van. Amúgy ki lehet venni a képből, hogy a kutya szelíd, mert nem izeg-mozog
2010. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Hmmm..sok embernek nem tetszik a feje formája,nekem meg kifejezetten igen!Kicsit malacos,de szerintem nagyon aranyos!Emléxem,hogy mikor elköltöztünk,még sajnos javában mentek a "kutyaharcok" sok tetü ember élt meg belőle!Rá 1-2 évre a szomszédba hoztak egy ilyen kutyust!Én még kicsi voltam és először féltem tőle,pont azért amiért sajnos sokan kizsákmányolták hülye célokra a bullt!Anya mindig kijött elém az utca végére,ha jöttem haza a suliból!Aztán egyszer nem jött ki és a kutya pont kiszökött!Eléggé betojtam,de odajött hozzám és hááát...annyira enni való volt!El sem tudtam hinni!Bújt és nyalogatta a kezem mikor simogattam és elkísért a házunkig,aztán megvárta míg bementem a kapun,utána hazament!Utána mindig simogattam kapun keresztül!Nagyon aranyos volt és többet sosem féltem ettől a fajtától!Egy édes cukor falat!Persze ha a hülye ember nem csinál belőle őrültet!De az sem a kutya hibája!
2010. szept. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
nem szeretem, sajnálom amiért az emberek ilyen szörnyet csináltak belőle.
2010. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem a feje nem tetszik. Én imádom ezt a fajtát, de neki olyan keskeny a koponya résznél is. Tényleg ne haragudj, hogy ezt írom, de nekem ő nem igazán tetszik.
2010. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ő nem kyra? ismerek egy ilyen kutyust, az ő neve kyra
2010. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

a bullterrier feje nagyon ocsmány egyébként is és ez se kivétel szerintem

nekem a szine se tetszik inkább akkor már barna

2010. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Nem, nem Kyra:D


Köszönöm a sok pozitív választ!


Bullterrier nics barna. Csak csíkoks van:D Meg zsemleszínű:D

2010. szept. 16. 20:21
 18/33 anonim ***** válasza:
nem tudok sokat a bullterierekről. De nagyon aranyos ez a kutyus a képeken.:D
2010. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Meghát élőbe is bizti. :D



(az előző)

2010. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
nem kyra hanem zafi a tesom kutyája
2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!