Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol erről a kutyáról?

Ki mit gondol erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra irányul, hhogy hány embernek tetszik, hanem hogy ki mit gonol róla... hogy ismeritek a fajtát, mit gonoltok az általatok ismert kutyákról, ez a kutya mennyire szép a fajtához képest... stb. Felesleges mondani hogy: "ne érdekeljen ki mit gondol róla, te szeresd..." Szeretem minem féle képpen:D Senki nem lesz lepontozva, simán vélemény érdekel!


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 15. 20:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
öö. Igen :D
2010. szept. 18. 12:11
 22/33 anonim ***** válasza:

Én keveset tudok erről a fajtáról, nekem nem tetszik a feje, de ettől függetlenül biztos meglágyítaná a szívemet.

Nekem macskám van.

2010. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a bullterrierek, ugyanugy az ilyen stilusú "kemény" kutyák. Nekem nincs bajom vele, sőt nem is baj, hogy nem olyan széles a feje. A fülével meg ne törődj, igy legalább mókás külsőt sugároz neki.

Nekem 1 éves amstaffom van, neki meg feláll a füle. Igaz nem széles a mellkasa még, de remélem a sok szaladgálás meghozza hatását. Amugy ha engedelmes, simán lehet póráz nélkül. Jah és szájkosarat ne vegyetek neki, mert az enyémet szájkosár nélkül simogatják, de szájkosárral kikerülik, mivel félnek, hogy hamis.

Sok siker! És puszilom a kis"hülyét" mármint a bullterriett!

2010. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, hogy látom a képeken, hogy jól él a kutya. Nyugodt, vidámnak tűnik, szépen csillog a szőre (tetszik a mintája!), kendő van a nyakára kötve, és hogy megmentettétek őt.

Vidám és jóképű kutyus.

2010. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ááh. egy bullterrier,imádom a fura fejü kutyákat,(boxer,mopsz,bullterrier) azért nagyon kiváncsi lennék hogy lett ennek ilyen feje. :D imádom,nagyon édes kutya,nekem boxerem van . ^^
2010. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Szia! Én is bullterrier fan vagyok, már régóta gondolkozom azon, hogy vegyek egyet. Szerintem szép kutya, de szerintem sem testfelépítésileg, sem pedig fejforma szerint nem típusos. Amúgy meg egyáltalán nem ez számít, hanem hogy nagyon szeressétek egymást!:) Amúgy a fülét műtéttel helyre lehet hozni, ha szeretnéd, bár igen drága.
2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia.Nem olvastam hogy miket írtak előttem és lehet hogy már írta ezt valaki.Na tehát.Szép kutya,de rettentően makacsok,vannak amelyikek agresszívek,de szerintem ez nevelés kérdése.Ilyet is hallottam már erről a fajtáról hogy egy idő után bediliznek.De nem tudom.Ő a te kutyád amúgy?

De szerintem gyönyörű kutyafélék ezek is,de a nevelésnél talán többet kell "szenvedni".De minden kutyának van előnye és hátránya.

Fruzsi

2010. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ellenszenves az arca,de attól még lehet aranyos :D
2010. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem néz jól ki, de soha nem ítélek ez alapján. (most is van egy kiskutyám ami olyan csúnyácska, hogy már szép :D ). De páromnak nagyon tetszik a kutyusod :D.
2010. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Bocsi én nem akarlak téged megbántani, de én nem szeretem az ilyen harcikutyaféléket. De egyébként a színe szép.
2010. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!