Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mindig a kiskutyát...

Miért mindig a kiskutyát tartják a hibásnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pl amikor egy nagyobb kutyával ismerkedik és hiába morog, jelez, hogy sok neki a másik, mert az arcaban van, a nagykutyák nem veszik a jelet, így kénytelen máshogy fellépni, aminek a vége, hogy odakap. Kérdem, miért a kistestű kutya a hibás, aki jelezte, hogy elég, de a nagykutya mégse veszi az adást? Hogyan jelezhetné másképpen a kistestű, hogy nem kér a közeledéséből?


Rengetegszer hallom, hogy "idegbeteg patkány", meg "ezek mind ilyenek". Pedig szerintem a kutya testbeszéde elég egyértelmű. Ha egy rottweiler jelezne így, egyből mindenki értené és komolyan venné :D



2022. ápr. 22. 15:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg csaj vagy akkor nem azért vagy basztatva meg sokszor nem a kutya neveletlenségén múlik(mármint a másik kutya) hanem egyszerűen fel akarnak szedni és direkt nemszolnak rá a kutyáikra."


Miért akarna felszedni egy vénasszony egy 30-as nőt?

2022. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
32%

Senki nem mondta hogy a nagy kutya gazdája nem hibás, nyilván az, mert ő se csinál semmit.

De basszus ha látod hogy mindjárt támad a kutyád akkor mi fszert nem avatkozol közbe?

Függetlenül attól hogy melyik kutya kezdte és melyik mekkora.


Az én nagytestű kutyám is támadta már meg kicsi és bár simán lerendezhette volna, én mentem oda és vetettem véget a dolognak. Mert ne a kutyák rendezzék le. Abból csak baj lesz.


A szóban forgó nagytestű kutya gazdikat nem tudjuk számon kérni, de a kerdezot igen. Nos kérdező, te miért is hagyod hogy tamadjon a kutyád?

2022. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Feketeruhasember ***** válasza:
50%

"Miért akarna felszedni egy vénasszony egy 30-as nőt?"


:D Én a mai világban már semmin sem csodálkoznék. De egyébként én általánosságban beszéltem. Ahhoz hogy erről a jelenségről hogy neked basztatják a kutyád és más gazdi nem foglalkozik vele, oka van. És ezt magyarázom neked. A pasik nagyrészt ezért teszik. A vénasszony meg alapból hülye a kutyákhoz, nem értenek hozzá csak zabáltatni meg elkényeztetni tudják a kutyákat és az egyik leg kevésbé empatikus társadalmi rétegről van szó. Abban az esetben szintén neked kell okosabbnak lenned. Tudod ők nem tesznek fel a gyakorikérdéseken kérdést hogy hogyan lehetnének jobb gazdák. Ez a valóság...bármennyire is fájdalmas ez neked. És ezen az sem segít hogy mindenkit lepontozol aki te felelősséged is latolgatja.

2022. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!