Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm elkapta a kutyámtól...

Barátnőm elkapta a kutyámtól a férgességet, és most kivan akadva. Tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Elmúlna magától is, ha nem ment volna el dokihoz? Vagy csak féreghajtóval?

Mondjuk nekünk a családban senkinek nincs, a kutya féreghajtása pedig folyamatban van. Jövő héten kapja a szer másik felét.


2010. szept. 21. 13:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a kislányom volt gilisztás 2 évesen, és akkor még nem volt kutyánk. Egyik nap észrevettem, hogy a kislányon csalánkiütések voltak, és akkor össze-vissza cipeltem szegénykét kórházról, kórházra, mert nem mult el, és nemtudták az okát kideriteni. Aztán a háziorvosunk javasolta, hogy csináljunk egy féregtelenitést, mest az is okozhatja. Neki lett igaza. Valószinüleg a homokozóban, a játszótéren szedhette össze. Akkor az egész család kapta a Vermox-ot. Amit ugytudom csak receptre lehet kiváltani. Magától a fokhagymától biztosan nem fog elmulni.
2010. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

én vagyok a 21:15-ös

nem vicc

mit gondolsz, régen hogyan csinálták?

akkor is voltak férgek, csak gyógyszer nem volt rá, csak a hagyma

2010. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a hagyma megöli a bélférgeket
2010. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ezt én is írtam, hogy régen tutira nem futkoztsak minden hülyeségért dokihoz, de nézd csak meg a válaszokat. Most akkor kinek lehet igaza? Feltétlenül szükséges lehet a gyógyszeres kezelés?
2010. szept. 23. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!