Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám. Körülbelül 3-4 hónapja kezdtem el vele a klikkerezést. De mivel nem egy munka kutya hanem társasági kutya (akit arra tenyésztettek ki már évszázadok óta, hogy ölelgessék stb) így hogy is mondjam az agya se szuperál úgy mint pl egy német juhásznak :) Nem azt mondom, hogy hülye mert nagyon okos DE sokkal tovább tart neki mindent megtanítani meg tovább tart amíg rájön a dolgokra.


Szóval tegnap mikor kint voltunk a futtatón el kellett ugranom a kisboltba és a kutyát rábíztam a társaságra (máskor is hagytam már ott náluk persze pórázon bár tudom ha azt mondom neki, hogy marad akkor nem megy el) és véletlenül ott hagytam a klikkeremet is ahol ülni szoktunk. És mikor mentem vissza akkor már az út másik végéről hallottam, hogy folyamatosan klikkelgetnek. Én meg erre felkaptam a vizet mert mondtam nekik, hogy nem azért szenvedek hónapok óta, hogy ők 5 perc alatt (kb annyi időt voltam távol) össze zavarják teljesen a kutyát a klikkerrel. Ők meg azt mondták, hogy most mit hisztizek simogatták közbe a kutyát.


Szerintetek jogosan háborodtam fel? Mert szerintem ez nem volt szép dolog tőlük és tudják, hogy már azt is utálom amikor megnézi valaki a klikkert és kipróbálja, hogy vagy 10x megnyomja egymás után. Még ha 1x nyomnák meg az más lenne kipróbálják jó. De Ők meg folyamatosan nyomkodták...


2010. szept. 23. 10:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát nem tudom lehet irigyek mert amikor mondtam, hogy már hónapok óta evvel szenvedek Ti meg 5 perc alatt tönkre teszitek nekem akkor mondták, hogy miről beszélek hát már mindent tud a kutya. Talán irigységből csinálták volna, hogy össze zavarják a kutyát?
2010. szept. 23. 14:23
 22/24 anonim ***** válasza:
4%
Sztem nem volt jogos a felháborodásod.Minek hagytad ott a kutyát és a klikkert ha nem megbízhatóak ? Ne mond hogy azok mert látod hogy mi lett az eredménye.
2010. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
A klikkert véletlenül hagytam ott. A kutyámra meg tudnak vigyázni, semmi baja nem történt abból, hogy ott maradt. Én is vigyáztam már a kutyájukra ha el kellett ugraniuk valahova.
2010. szept. 23. 15:47
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
Jogos volt! Ha adtál volna egy pofont nekik azt is megérdemelték volna!!!
2010. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!