Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Magyar Vizsla és Yorki együttélésében?

Figyelt kérdés
nekünk egy kan vizslánk van és egy szuka yorkink , aki pár hete van nálunk és kíváncsi lennénk , hogy másoknál , hogy élnek együtt :)
2010. szept. 24. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nos én úgy gondolom , hogy minden fajtának más a habitusa ... máshogy él együtt két vizsla , máshogy él együtt bull dog és egy német juhász ...

és igen a vizsla az nem kutya az VIZSLA , ezt nálam okosabb emberek mondták, és igenis személyiség , de minden egyfajtába tartozónak vannak közös tulajdonsága ezért mertem feltenni ezt a kérdés, mert nem térhetnek el túl nagy mértékben ... és ismétlem magamat elnézést kérek, hogy raboltam akárki idejéből. nem fajta leírást kértem , csak tapasztalatot ...

2010. szept. 27. 07:57
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van + egy rotim.Érdekes párosítás:) Nekem könnyű dolgom volt, mivel kölyökként ismerkedtek meg.Igaz a roti ugyebár mindig nagyobb volt de nem volt nézeteltérés pedig mind a kettő lány. Rettenetesen félek még ma is összeengedni őket de hála a jó égnek eddig nem volt soha baj! Annyi talán hogy eleinte a yorkinak a roti játéka túl erős volt, de aztán összeszoktak!Amiért haragszom egy kicsit hogy a yorki nagyon nagyon harcias (pedig jól nevelt) képes leugatni a nagyot, összevesznek aztán nem foglalkoznak egymással egy kis ideig:)Aranyosak de azért féltem a kicsit.

Na de a barátomnak van 2 agara és azok már idősebbek és igyekeztünk össze szoktatni őket úgy ahogy csak lehetett, SIKERREL:)Igaz a nagyobbtól fél, a kisebbel nagyon elvan persze ezt is csak felügyelettel!Sose hagynám egyedül őket!Biztos ami biztos.

Sok sikert nektek!

2010. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van egy agilityző csaj neki is van egy vizslája meg egy yorkija és versenyeken látom milyen jól megvannak egymással. Különben szerintem két olyan fajta amik megférnek egymással nem kell aggódnod.
2010. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, megkérdezném, ha szerinted a vizsla nem kutya, akkor miért ide teszed fel a kérdésedet?


Egyébként ez a mondást értelmes ember nem veszi szó szerint, hanem csak a fajta szeretetét érzékeli.

De akkora elfogultság, mit a tied, félő hogy nem vezet jóra.

Mert kutyát nem kutyának tekinteni komoly hiba!

Az ember nem új fajt alkotott, hanem a kutya egy fajtáját.

Szállj le a földre és nézd őket, mint kutyákat!

2010. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nem kell minden szavamat kiforgatni, nyilván tudom mi van emögött a pár szó mögött... na mind1

nem akarok veszekedni...

nem igazán értem , hogy hogy vezethet nem jóra ...

ha itt arra gondolsz, hogy esetleg nem kutyaként pánok a kutyával, akkor mellé ment...

2010. szept. 27. 19:01
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha kutyaként bánsz a kutyával, akkor bármilyen több kutyatartás tapasztalatára kiváncsi lennél.

De te ugrálsz a mondandóddal, ha ezt mondod és cáfolják, akkor arra érted - és fordítva.


Várj csak vizsla-yorki gazdik tapasztalatára, neked nem érdemes semmit mondani másnak.

2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ugyanez a 2fajta kutya van otthon. Nekünk is a vizsla a kan és a yorki a szuka. Nagyon jól megvannak 1mással. Soha sem bántanák 1mást. Merci a kis yorki néha ugatja Zsömit, és féltékeny rá,hogyha a család lent van az udvaron és az erkélyröl néz minket. Attól is függ mondjuk, hogy a Te kutyáidnak milyen a természete. :) :) De mondom, elvannak.
2011. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!