Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit sosem tartanál, ingyen sem kéne? Több fajtát is írhattok

Figyelt kérdés

Én a huskyt és az összes durván logó szemhéjú, pofájú (pl angol véreb, nápolyi masztiff) fajtát mondanám. Csúnyának és egészségtelennek tartom a külsejüket.


A huskyt pedig őszintén mondva nem értem miért tartják :D egyetlen érvet sem tudok mellette felhozni. Makacs, szökős, hatalmas mozgásigényű, borzalmasan hullik a szőre és borzasztó a hangja is. Szép az tény, de ez számomra kevés.


2023. febr. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a husky mivel egyszer vigyáztam egyre 2 napig és borzalmas volt.Emellett ilyen pici kutyákat se mint pl a yorkie,csivava stb.Nekem valahogy azok nem tetszenek,kopasz kutyát se,puli,pumi.Azoknak a szőre nem tetszik,olyan igénytelen hatása van.
2023. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
35%
Bármi, ami nem magyar, plusz még az agár, mert az szimplán buta, cserébe veszett agresszív tud lenni.
2023. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
Kis zsebkutyákat, bulldogot, pibullt. De agár, puli, skót juhász se jöhet szóba.
2023. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
87%

Német juhász,Mali, kaukázusi, közép ázsiai, husky,Akita,csau csau,sharpei, bulltipusuak , yorki csivava , pincsi,francia bulldog


Ismerek minden általam felsoroltbol normálisan nevelt normális kutyákat akik jó fejek. De ettől függetlenül nem kellenének a fent leírtak. Sajnos túl sok az ellen példa is :D

2023. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
99%

Bulldogok, mopsz, hasonló beteges, szenvedő fajta+ a dizájnerkeverékek, amik küllemre cukik, de idegroncsok.


És munkakutyát se tartanék, mert nem tudnék annyit mozogni velük. Pl mali, husky

2023. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
98%
az osszes oleb, meg amelyik kegyetlenul nyaladzik. Foleg lakasban nem. Meg persze a hatalmas kutyakat se.
2023. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

Minden dagi, ráncos bőrű.

Minden minikutya, pl. Csivava.

Minden szőrcsomó, pl. Puli. Agár, uszkár, nekem csúnyák.

Meztelen kutya.

2023. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Darius- ***** válasza:
94%

Én azokat a patkany méretueket nem.

)ez nem azt jelenti, hogy utalom oket.

2023. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
81%
Pitbull, amstaff, tacskó, Akita, Shiba inu, nyomott pofájú kutyák, dalmata, husky, csivava meg ezek a teacup méretű kutyák, malonois, németjuhász, kau, káj... Biztos van még, csak most hirtelen ennyi ugrott be.
2023. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%
Francia bulldog. Beteges, idegsítő fajta.
2023. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!